.

.

14cm Стандарден USB 2.0 3,5 мм Кабел за Пренос на Податоци, High Speed USB 2.0 Кабел за Аудио Пренос Кабелот Конвертор Адаптер Бела

14cm Стандарден USB 2.0 3,5 мм Кабел за Пренос на Податоци, High Speed USB 2.0 Кабел за Аудио Пренос Кабелот

DEN 44.00 DEN 52.80

Пристапност
Во достапна форма


100% Сосема Нов
USB Кабел за Пренос е за бели 3,5 мм да USB вид на аудио кабел
3.5 mm Џек/Приклучокот за USB Кабел за Податоци : High Speed USB 2.0
Овој USB Кабел за Пренос адаптер ви овозможува да го поврзете вашиот аудио уреди на USB порт.
Должина : Околу 14cm.
Тежина : 10g
Боја : Бела 1x 3,5 мм да Usb Кабел за Податоци
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Главните карактеристики

USB Тип:
Стандард
Употреба:
MP3 / MP4 Плеер
Пакет:
Пакет 1
Бренд Име:
ALLOYSEED
Уверение:
CCC
Број На Модел На:
3040
Пакет:
No
Должина на кабел:
14cm
боја:
Бела
функција 1:
USB 2.0 3,5 мм
Карактеристика 2:
usb податочен кабел за синхронизација

Избор на клиент