.

.

Отворено Алатки Водоотпорен Случај Кутија Водоотпорен Резервоар Склад Кампување Воени Прописи Три тешки Оксидација Целосна ЦПУ Сечење

Отворено Алатки Водоотпорен Случај Кутија Водоотпорен Резервоар Склад Кампување Воени Прописи Три тешки Оксидација

DEN 294.00 DEN 319.20

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : 6061 авијација алуминиум Оксидација : високо стврднување, површината мет третман. Технологија; CNC ЦПУ сечење Ова е една од високата цена фактори, постои голема продажба на мало, бидејќи на употреба на воена прописи три тешки оксидација, еден производ трошоците за повеќе од неколку парчиња, Големина : 131 * 30.5 мм, со дијаметар од 28mm или па Тежина : 70g (со пакување) Бела тетрапак пакување. Боја : Црна

Главните карактеристики

боја:
ОТВОРЕНО EDC
Тип:
Џеб, Мулти Алатки
Бренд Име:
BENYS
Материјал:
6061 Авијација Алуминиум
Оксидација:
високото стврднување, површината мет третман.
Големина:
131 * 30.5mm, diameter 28mm or so
Тежина:
70g
Боја:
Црна

Избор на клиент