.

.

1 Пар Велосипед Педалата За Чевли Се Подигнат Велосипед Возење Велосипед Чевли Обвивка Носителот Бенд Лента Врти Јава Тренингот Покаже Делови Додатоци

1 Пар Велосипед Педалата За Чевли Се Подигнат Велосипед Возење Велосипед Чевли Обвивка Носителот Бенд Лента Врти

DEN 671.52

Пристапност
Во достапна форма

Карактеристики : ●Како делови да се качи на велосипед да се подигнат чевли за време на возење велосипед или се врти ●Направени надвор од зајакната пластика со еластичност ●Доаѓа со бенд & завртки да се инсталира Пакетот вклучува : Темперамент : 1 Пар Бенд : 2 ПАРЧИЊА Завртка : 4 завртки со подлошки & 4 ореви (Педали во графика се за презентација само, не е вклучена во пакетот) Важно :
Оваа чевли се подигнат не одговара за монтажа на сите видови на педали. Ве молиме бидете сигурни да го прочитате описот во графика подолу, пред да се одржи редот. Ви благодарам и ви посакувам пријатен шопинг.

Главните карактеристики

Употреба:
Планински Велосипеди
На Возилото Категорија:
Ultralight Педалата
Бренд Име:
Deemount
Број На Модел На:
МТ-12
На Возилото Уред Категорија:
на возилото
Големина:
As per graphics
Материјал:
pp
Објектот:
На Возилото Чевли Се Подигнат
Нето тежина:
Прибл. 130grams
Пакување:
Polybag
статус:
100% Сосема Нов
Потекло:
произведено во Кина
Акции локација:
ШАНГАЈ, КИНА

Избор на клиент