.

.

1 Пар Удобен Автомобил Сигурносен Појас Рамо Влошки Покрие Перница Се Подигнат Подлога

1 Пар Удобен Автомобил Сигурносен Појас Рамо Влошки Покрие Перница Се Подигнат Подлога

DEN 120.00 DEN 139.20

Пристапност
Во достапна форма


Опис 100% сосема нов и висок квалитет се Чувствува мека и удобна. Идеален за во автомобил, камион итн. Инсталирајте и користете лесно. Одлична за заштита на рамото и намалување на притисок од страна на сигурносен појас. Материјал : Полиестер, Големина : Прибл должина : 26.5 cm/10.6 инчен ,Отворете ширина : 20cm/8inch Боја : Сина/Црна Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : Рамо Влошки Покрие x 1 пар

Главните карактеристики

Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
OOTDTY
Возраст:
Универзална
Број На Модел На:
30079-Б.К.

Избор на клиент