.

.

Смешни Ноќта На Вештерките Скелет На Коските Печатени Черепот Хулахопки Панк Жени

Смешни Ноќта На Вештерките Скелет На Коските Печатени Черепот Хулахопки Панк Жени

DEN 126.00 DEN 138.24

Пристапност
Во достапна форма


Материјал : кадифе, многу удобно Добра Еластичност, Мека, Трајни носат-отпор Големина : Слободен големина одговара за повеќето Одговара Половината дебелина : Раст : 155-170 cm Hipline : 44-96 cm Боја : Како на сликите покажуваат Количина : 1 BUC Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Жените Скелет Коските на Черепот Хулахопки x 1

Главните карактеристики

Бренд Име:
KLV
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Цврста
Половината Тип:
Ниска
Ткаенина Тип:
Tencel
Должина:
Knee-Length
Број На Модел На:
sbC0912
Тип На Објект:
Leggings
Пол:
Жените
Материјал:
Сомот
Големина:
Free size suit for most
Одговара Половината дебелина:
Раст:
155-170 cm
hipline:
44-96 cm

Избор на клиент