.

.

Нови Сина 7 Pin SATA Сериски Женски АТА Да САС 29 Pin & 4 Pin Машки Моќ Кабел Адаптер Конвертор За Хард Диск C26

Нови Сина 7 Pin SATA Сериски Женски АТА Да САС 29 Pin & 4 Pin Машки Моќ Кабел Адаптер Конвертор За Хард Диск

DEN 84.00

Пристапност
Во достапна форма


Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет. 7 pin SATA конектор 4 pin машки моќ конектор и 29 pin САС конектор. Ова е 7 pin SATA да САС 29 pin & 4 pin конектор за главно поврзување на хард дискот да матична плоча. Конектор A : 1 x 7 Pin Serial ATA Женски. Конектор Б : 1 x 4 Pin LP4 Машки; 1 x 29 Pin САС Женски. Дизајниран за замена на SCSI паралелен интерфејс со многу побрз, пофлексибилен. 3 Gb/s сериски интерфејс додека одржување на стабилна природата на SCSI команда во собата. Карактеристики : Материјал : Пластични + Метал Главната Боја : Сина Големина : (Прибл.) SATA кабел должина : околу 70cm/27.56 во Power кабел должина : околу 18cm/7.09 во Количина : 1 КОМПЈУТЕР (други додатоци демо на сликата не е вклучена) Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 X 7 Pin SATA Сериски Да САС 29 Pin & 4 Pin Машки Моќ Кабел (Не мало пакет)

Главните карактеристики

Должина на кабел:
Други
Бренд Име:
BGEKTOTH
Тип:
Кабел Адаптер
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
7 Pin SATA Сериски Да САС 29 Pin & 4 Pin Машки Моќ Кабел CORA4N50124
Пакет:
No

Избор на клиент