.

.

FASEN FS-Д3 Висок Квалитет 0.08-6mm2 Само-Прилагодување изолација Жица Stripper жица соголување мултифункционален алатка Бесплатен превозот

FASEN FS-Д3 Висок Квалитет 0.08-6mm2 Само-Прилагодување изолација Жица Stripper жица соголување мултифункционален

DEN 378.24

Пристапност
Во достапна форма


6373 Повеќе Функции : за чистење, пластични или гумени изолација на поединецот, повеќе кабли и жици 0.08-2.5mm2 со жица машина за бакарни и алуминиумски жици, со повеќе од влакно до 2.5mm2, еден стои на 0.08mm2 штета на диригент јадро, долг живот спецификации : Модел : FS-Д3 Материјал : Пластични и Челични црна боја Нето Тежина : 140 g забелешки : 1. Ве молиме оставете малку боја разлика и за грешка при мерење на 2-3 см. 2. Бојата на реалните детали може да се разликува малку од горенаведените слики се должи на различни компјутерски екран, ви благодариме за вашето разбирање. Пакетот вклучува : 1 x Авто-прилагодување Изолација Жица Stripper

Главните карактеристики

Бренд Име:
FASEN
DIY Материјали:
Електрични
Тип:
Рамен Нос
Примена:
Жица Stripper
Број На Модел На:
FS-Д3
is_customized:
Yes
Карактеристики:
Изолирани
Се Справи Со Стил:
Директно
Plier Стил:
Германски
Материјал:
Други
Plier Стил:
Европски
Примена:
Сечење
СТАН:
Жица Stripper

Избор на клиент