.

.

Палење Серпентина Пакет За Рено Clio Kangoo Twingo 1.2 16V NewCU1218 8200084401 8200084401E 597083 8200051128 8200025256

Палење Серпентина Пакет За Рено Clio Kangoo Twingo 1.2 16V NewCU1218 8200084401 8200084401E 597083 8200051128

DEN 1008.00 DEN 1439.52

Пристапност
Во достапна форма


Дополнителни референтните броеви на дел :
8200025256, 8200084401, 0986221036, 151405, 12725, 20167, 96319, 986221036, 138712, 48007, CE2001712 B1, 5 DA749475761
Ве молиме обрнете внимание на следниве работи. Ако сте од Франција, Шпанија, Чиле, Холандија, кога ќе го купите авто делови како EGR вентил, гориво пумпа, заклучување на вратата, како и нивните материјал има мотор или магнетни, откако ќе се избере aliexpress стандард превозот , ова шпедиција ќе се врати назад оние стоки за нас . па ние ќе ја повторно од КИНА, ВОЗДУХОТ MAIL . Можете да ги пратите овој сметка број во оваа веб-страница : www.17track.net/en/, можете да се јавите во вашата локална скопска за да се добие парцела. Кина воздух mail превозот време ќе биде 30 дена 60 дена.Ве молиме почекајте трпеливо за испорака на стоката, ви благодариме ____________________________________________________________________________________________________

Главните карактеристики

Осветленост Дел Број:
8200084401E
Тип:
Отворете Магнетно
Бренд Име:
PABOKAY
Материјал:
8200084401E
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Производителот Дел Број:
8200084401E
Палење Тип:
Двојно Цилиндар За Палење
PABOKAY:
8052

Избор на клиент