.

.

22*24cm Reclosable Анти-Статички Оклопна Торба ESD Antistatic Пакет Торба Zip Заклучување Ziplock Патент Настан Анти-Статички Пакување Торба

22*24cm Reclosable Анти-Статички Оклопна Торба ESD Antistatic Пакет Торба Zip Заклучување Ziplock Патент Настан

DEN 1117.00 DEN 1176.00

Пристапност
Во достапна форма


Спецификација
Дебелина : 0.075 ММ;
Надворешни димензии : 220 * 240 MM;
Внатре Големина : 210 * 225 MM;
Големина на толеранција : плус или минус за 3ММ;
Печат edge : двојно или тројно запечатување на работ на секој 5-10ММ;
Ако ви треба уште една големина, ве Молиме кликнете на линкот :
Слики
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Главните карактеристики

Тип:
Складирање Кеси
Бренд Име:
ЈАС'MFINE
Обликот:
Плоштад
Функција:
Виткање,Еко-Пријателски
Применливи Простор:
дневна соба
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
PP
Класификација:
Сет
Шема:
Рамно Тип
Форма:
Торба За Компресија Тип
Употреба:
Дребулии
Број На Модел На:
Reclosable Анти-Статички Оклопна Торба ESD Патент Настан Пакување Торба
Дебелина:
8 жица
Капацитет:
22*24cm
Производот:
Анти-Статички Пакување Торба
Спецификација:
22*24cm

Избор на клиент