.

.

0-18Months Деца Бебе Девојки Polka Точка Bowknot Креветчето Чевли Мека Единствена Утеха Чевли Prewalker Првиот Пешаци

0-18Months Деца Бебе Девојки Polka Точка Bowknot Креветчето Чевли Мека Единствена Утеха Чевли Prewalker Првиот

DEN 142.00 DEN 142.08

Пристапност
Во достапна форма

Деца Девојки Polka Точка Bowknot Креветчето Чевли Мека Единствена Утеха Бебе Чевли Prewalker
100% Сосема Нов & Висок Квалитет
Материјал : Памук Мешавина
Стил : Креветчето Чевли
Боја : Сива
Големина : Одговара За 0-18 Месеци Бебето
Нето Тежина : (Приближно) 34-41 g
1 инч =2.54 см
Pls Проверете Ја Големината На Табелата За Референца :
Големина Препорачуваме за Дете Единствена Должина Единствена Ширина
S 0-6 Месеци 11.0 cm / 4.33" 5.5 cm / 2.16"
М 6-12 Месеци 12.0 cm / 4.72" 6.0 cm / 2.36"
L 12-18 Months 13.0 cm / 5.11" 6.5 см / 2.56"
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме изберете големина со Единствена Должина, годишна возраст е само за референца.
Поради фактори како што се прикаже пиксели, па така не може да биде малку боја разлика
Бидејќи на различни мерни методи, може да се 1-3cm од дозволената спектар грешка.
Објектот Вклучува :
1 Пар Бебе Чевли

Главните карактеристики

Чевли Големина:
1, 2, 3
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Првиот Пешаци
Моден Елемент:
Пеперутка-јазол
Затворање Тип:
Чипка-Up
Шаблон Тип:
Polka Dot
Пол:
Бебе Девојка
Outsole Материјал:
Памук
Сезоната:
Сите Сезони
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Горниот Материјал:
Памук Ткаенини
Бренд Име:
Kacakid
боја:
сива
Големина:
S,M,L
Возраст:
0-18 МИЛИОНИ

Избор на клиент