.

.

20sets 30x20mm стакло свет 20mm обичните база 8мм капа сет (без додатен) стаклено шише шишенцето pendant Накит додаток

20sets 30x20mm стакло свет 20mm обичните база 8мм капа сет (без додатен) стаклено шише шишенцето pendant Накит

DEN 941.00 DEN 1147.20

Пристапност
Во достапна форма


Нашата продавница веб-страница :
Големина на топка : За 30мм
Отворање : За 20mm
Материјал : стакло топката со бакар метални наоди
По собата : Една чаша свет , една база,една капа
Белешки : Тие се полу-готови производи , ќе треба лепак glassed и метални наоди заедно со себе

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
30x20mm
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Приврзоци Тип:
Круг
Материјал:
Стакло

Избор на клиент