.

.

T6 ПРЕДВОДЕНА од Поплави Преносни Floodlight Туристички Кампување Отворено Потоп светлината светлина за надворешни работи кампување светилка

T6 ПРЕДВОДЕНА од Поплави Преносни Floodlight Туристички Кампување Отворено Потоп светлината светлина за надворешни

DEN 1296.00 DEN 1850.40

Пристапност
Во достапна форма


* Ако сакате да се плати од страна на други услови освен Зачувам, ве молиме контактирајте со нас однапред.
* Ние го прифаќаме услови за плаќање на Зачувам, и други популарни термини.
* Ве молиме да се советува меѓународната испорака многу зависи од вашата локална царина и пост услуга. За прв 1 месец, ние ќе плати еден начин превозот цена (од Кина до вашата локација). Школка Материјал : Алуминиум Легура
4.Сите LED производи не треба да биде ангажиран во wate за долго време. Светла Боја : Бела
3.
* Откако ќе ги добиете врати објект, ние ќе го испрати назад како е можно поскоро. Извор на светлина : 1 XML T6 LED. Текст : 90-240 V.
* УСЛУГАТА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и holoidays.
* Нашата гаранција не се применува на сите производи кои се физички оштетени или кои не се под нормални работни услови како резултат на злоупотреба или неправилна инсталација на купувачот страна.Hight енергетска ефикасност,ниска потрошувачка на енергија.
Спецификации :
1.Широко се користи во фабрика, и гимназија, билборди, згради, тревници, пејсаж, канцеларии, сајт на светлината проект и декоративни осветлување проектот, итн. Моќност : 10 W (2000 Lumens)
6.
Пакетот вклучува (не се вклучуваат на батеријата) :
1 x Потоп Светлината
1 x Полнач
Забелешка : овој линк цена е за floodlight и полначи . Тоа може да го користите во AC 90-240 V,но ако користите во AC 90-240 V ве молиме да го Отстраните батеријата.
* Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена откако се потврди цел.
* Ние тест секој производ пред бродот, и гаранција дека е 100% работи.
* Ние нудиме бесплатна поправка на услугата во рок од 1 година од купувањето.
* Сликите прикажани се за вашиот референца само.
* Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и клиент има до 7 дена од денот на приемот за замена (Купувачот треба да ги вклучува сите оригинални предмети неоштетени во ре-saleable состојба). Начини : Висок-Низок Strobe
5.Ако glss е скршен ,repalce тоа веднаш.
* Вашето мислење е важно за нас да се подобри квалитетот на нашата услуга. БЕЗ УВ или IR rediation.
* Цел ќе биде испратена во рок од 3 работни дена.
* Поради акции статус и временската разлика, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ве молиме да ги подолу спецификација опис како точни и завршни информации. Ако сакате да се купи овој floodlight со батерии, ве молиме кликнете подолу слики :
Сликата Ја Покажува :
* Ние брод на светот ( Освен некои земји и APO/FPO ). Три вида на светлина до обрасци : Светла бела светлина, Слаба бела светлина, црвена+трепкачко сино светло
12.Бидете сигурни дека производите се надвор од дофатот форма деца. Одлична водоотпорен, погоден за надворешна средина, неповолни временски услови, освен за нуркање
10. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Срдечно ве покануваме да оставите Позитивен Фидбек и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Но, ве молам да се напомене, и некои информации напиша на продаваат на мало пакување кутија се неточни.
* Ние само брод да се потврди цел адреси. По 1 месец на купување, купувачот треба да плати 2 начини на превозот цена.
Карактеристики :
1.
* Ние нудиме 1 година гаранција за неисправни предмети, додатоци доаѓаат со 3 месеци гаранција.Долг живот-век,ниска температура се зголемува.
* Ако најдете било какви проблеми со нашите предмети или услугата, само се чувствуваат слободни да контакт прво пред да остави било неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се потрудиме да се обезбеди вашето задоволство.

Главните карактеристики

Бренд Име:
QvvCev
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Напон:
110-240V
сертификација:
CCC,CE
Извор На Светлина:
LED Светилки
Стил:
Новина
Заштита Ниво:
IP65
База Тип:
Оптоварување
Заврши:
Железо
Тело Материјал:
Алуминиум Легура
Повод:
Надворешниот Ѕид
Број На Модел На:
18186
Тип На Објект:
Поплави Светла
боја на светлина:
3 во 1 боја ,бела ,сина ,црвена
Погоден батеријата:
3* батерија 18650 (не се вклучуваат )
Пакетот Вклучува:
1* Floodlight (батеријата не се вклучуваат)

Избор на клиент