.

.

Подарок 2 парчиња/многу Вештачки мини зумира елени самовила градина минијатури gnomes мов terrariums занаети фигурини дома декорација

Подарок 2 парчиња/многу Вештачки мини зумира елени самовила градина минијатури gnomes мов terrariums занаети

DEN 61.92

Пристапност
Во достапна форма


2 парчиња/многу Вештачки мини зумира елени самовила градина минијатури gnomes мов terrariums занаети фигурини дома декорација
Спецификација
Материјал : ПВЦ
Тип : Дома Градина
Големина : 3.5*3cm
Карактеристики
100% Сосема Нов и Висок Квалитет.
Одлична рачно производство, добар квалитет
Многу одговараат да бидат ставени во спалната соба, дома, барови, кафулиња, ресторани, свадба, забава и други романтични места.
Одличен подарок за вашиот пријател или деца.
Пакетот Вклучува
2 парчиња/set зумира елени Градина Оркестарот

Главните карактеристики

Бренд Име:
SAFEBET
Материјал:
ПВЦ
Стил:
Пастирски
Тема:
Животните
се користи за 1:
домашна градина декорација
се користи за 2:
Мини potted декорација
Се користи за 3:
Вкусен растенија Декорација
Големина:
3.5*3cm
Стил:
Вештачки
Тип:
Зумира елени,Бамби
боја:
Браун
Количина:
2 парчиња/многу
Број На Модел На:
JJ4502-01
Се користи за 4:
самовила градина

Избор на клиент