.

.

10PCS трговија на Големо Erasable Пенкала Сина, Црна и Мастило Сина Магија Гел Пенкало Канцелариски Материјали Студентот Канцелариски

10PCS трговија на Големо Erasable Пенкала Сина, Црна и Мастило Сина Магија Гел Пенкало Канцелариски Материјали

DEN 177.00 DEN 186.24

Пристапност
Во достапна форма


[xlmodel]-[фото]-[0000] Опис
Име : 10 PCS трговија на Големо Erasable Пенкала Сина, Црна и Мастило Сина Магија Гел Пенкало Канцелариски Материјали Студентот Канцелариски
Материјал : Пластика
Совет : 0.5 mm
Пенкало Должина : околу 15 см
Рефил Должина : околу 12.7 cm
Пенкало Бои : Сина/Мастило Сина/Црна
Мастило Боја : Сина/Мастило Сина/Црна
Erasable : Да
Пакување листа : 10 PCS Erasable Гел Пенкало( 10 PCS иста боја)
Продавница имаат erasable пенкало рефил за продажба, Одат и да ја најдете.
Купувачи внимание : Бидејќи erasable природа, не може да се користи во хартии од вредност и важни документи потпишани работа
Опис На Производот
Erasable Пенкало е посебен рефил, која е различна од обичните рефил.
Ако refills на Erasable Пенкало искуства високи температури (ова може да биде за време на транспортот).
бојата на пен refills ќе се промени (ќе стане млечно бела), и дури и да доведат до refills не може да биде напишана.
Ако наидете на таква ситуација, можете да го замрзнете пенкало refills во комора за замрзнување.
По 12 часа, бојата на пен refills ќе се врати во нормала.Отстрани refills од фрижидер;
ќе треба да се почека 1-2 часа, refills може да се користи нормално.
[xlmodel]-[фото]-[0000] Слики
Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас
По плаќање на Вашата нарачка. ние ќе брод во ред со во 2-3 ден

Главните карактеристики

Тип:
гел пенкало
Гел Пенкало е Мастило Функција:
Нормално
Бренд Име:
XueSheng
Број На Модел На:
гел пенкало
Материјал:
Пластични
Гел Пенкало е Тип на Мастило:
Гел-Мастило
Употреба:
Office & Училиште Перо
Пишување Точка:
0.5 mm
Erasable Или Не:
Yes
Name1:
Erasable Гел Пенкало
Name2:
0.5 mm пен
name3:
Гел Пенкала

Избор на клиент