.

.

О Mummy 16 малку MD Игра Картичка Со Мало Поле За Сега Megadrive/Битие

О Mummy 16 малку MD Игра Картичка Со Мало Поле За Сега Megadrive/Битие

DEN 420.00 DEN 700.80

Пристапност
Во достапна форма

Ве молиме изберете тип на школка треба во секоја врска, пр. "ЕУ/САД Школка" или "ЈП школка" . Ако ви треба други сопствени игри, pls ја посетите нашата веб-страница за повеќе. 1. Повеќето на нашата игра е бесплатно регионот, но некои се игра има две вид на регионот верзија за вас да се избере (PAL-ЕУ,NTSC-САД). Во случај на ние испрати еден кој не може да работи во вашата игра плеер, ве молиме да ни остават порака за регионот вашата игра играч припаѓаат. E. g. "Мојата игра играч поддршка ПАЛ-ЕУ игра" или "Мојата игра плеер поддржува NTSC-САД игра" или "Мојата игра играч е слободен регион. Ако не оставите порака како ова, ние не сме одговорни за грешка дека ние испрати на погрешен регионот верзија. 2. На налепница може да бидат различни како рекламирате што е опишано , ако треба истата налепница што се рекламираат, ве молиме да ни остават порака кога цел. На налепница може да се прилагоди.

Главните карактеристики

Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Бренд Име:
BIGKID
Број На Модел На:
16 Малку

Избор на клиент