.

.

16pcs за Еднократна употреба партија tablewa Пластични Музички Забелешка Форма Храна Овошје Вилушка Зема во Собата за Дел Корист торта украсување набавка

16pcs за Еднократна употреба партија tablewa Пластични Музички Забелешка Форма Храна Овошје Вилушка Зема во Собата

DEN 56.00 DEN 64.80

Пристапност
Во достапна форма


Карактеристики :
Уникатен дизајн,16 парчиња овошје предници изберете set.
Најдобар избор за јадат овошје /мали закуски и друга храна.
Евтини и Практични предмети за вашиот секојдневен живот и забавата.
Убава и практичен,лесен за употреба, исто така, голема маса украс и за домаќинство секојдневно користење.
Одлично за секојдневниот живот или партија,се користи оваа вилушка да јаде овошје ви се допаѓа ,наместо да се бере од нив со вашите прсти директно.
Совршен за да можете да ја користите оваа вилушка кога ќе сакате да се јаде овошје ви се допаѓа, но не се погодни да се мијат рака.
Спецификации :
Материјал : Пластика
Производ големина : прибл. 4*1.5*0.5 cm/1.57*0.59*0.19"
Нето тежина : околу. 19g
Количина : 16pcs
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-3мм се разликува поради прирачник за мерење.
Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме за вашето разбирање.
16 x Овошје Предници 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. 1 1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив! [relateproductdetail/]

Главните карактеристики

Flatware Тип:
Предници
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Бренд Име:
VKTECH
Производство:
овошје вилушка
сертификација:
CE / ЕУ
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
129057

Избор на клиент