.

.

9 КОМПЈУТЕРИ Под C SC батеријата 1.2 V 2200mAh батерија на Ni-Cd батеријата со табот 4.25*2,2 см--виолетова боја

9 КОМПЈУТЕРИ Под C SC батеријата 1.2 V 2200mAh батерија на Ni-Cd батеријата со табот 4.25*2,2 см--виолетова боја

DEN 828.00 DEN 973.44

Пристапност
Во достапна форма


Нови пристигнување
9 КОМПЈУТЕРИ сет
висок квалитет, но конкурентна цена
Капацитет : 2200mah
Напон : 1.2 V
Хемија : NI-CD
Големина : 4.25*2,2 см
Боја : Црвена
1 пакет вклучува 9 компјутери
2 Сите се со следење на број,можете да ги пратите на вашиот парцела во секое време ви се допаѓа;
3 ние ќе ја испрати токму бројот што го наредил,никогаш не кратко испорака;
4 Било quesitons,се чувствуваат слободни да побарате од мене!

Главните карактеристики

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Бренд Име:
Anmas Моќ
Број На Модел На:
4.25*2,2 см
Тип:
Стандардна Батерија
Употреба:
Батерија

Избор на клиент