.

.

Нов Производ и на Мажите И на Жените MTB Планински Велосипед Handlebar Antiskid Костец Патот Велосипед Сунѓерот Костец Освежување Абсорбента

Нов Производ и на Мажите И на Жените MTB Планински Велосипед Handlebar Antiskid Костец Патот Велосипед Сунѓерот

DEN 543.00 DEN 687.84

Пристапност
Во достапна форма

MEIJUN MTB Велосипеди Планински Велосипеди Зафат Против Пролизгување Сунѓерот Заклучување на Handlebar Костец Крајот Бар Plug Материјал : Сунѓерот+Гума+Алуминиумски легури plug Погоден за 22.2 mm handlebar Должина : 130mm Мека и удобна, издржлив, лесен за инсталација Боја : Црна/Црвена/Сино/Злато
Пакетот вклучува : 1 Pair костец+ приклучоци

Главните карактеристики

Материјал:
Алуминиум легура
Ширина(см):
3.5 см
Должина (cm):
13cm

Избор на клиент