.

.

Нови мембрана тастатурата за Allen Bradley PanelView Плус 700 2711P-K7 сите серија HMI слободни брод 1 година гаранција

Нови мембрана тастатурата за Allen Bradley PanelView Плус 700 2711P-K7 сите серија HMI слободни брод 1 година

DEN 7152.00

Пристапност
Во достапна форма


Нови мембрана тастатурата за Allen Bradley Panel View Плус 700 2711 P-K7 сите серија HMI слободни брод 1 година гаранција
Квалитетот е 100% гарантира,бренд-нови,работа во совршена состојба,1 година гаранција.
Pleast забелешка : сликата е само за вашиот референца. Ако сакате да ја проверите слика на реалниот објект, ве молиме контактирајте со нас.
Пакет :
- Мембрана тастатурата *1

Главните карактеристики

Број На Модел На:
2711P-K7
Тип На Мотор:
Стакло

Избор на клиент