.

.

Пад на Превозот Жешка Жени Нови Панталони Женска Trouses Мода пиштол Памук Мешавина Панталона Capris Црно Бела Мека Фитнес плус големина G55

Пад на Превозот Жешка Жени Нови Панталони Женска Trouses Мода пиштол Памук Мешавина Панталона Capris Црно Бела

DEN 623.00 DEN 732.96

Пристапност
Во достапна форма


Топло Добредојде во продавница
1) ве Молиме прочитајте ја нашата големина на табелата внимателно пред да ја купите. да може да се меша цел.
2) ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса и контакт информации се точни, пред да поднесе цел !!
3) Пакет : 1x се облекуваат (Ова е само фустан , Слики не се вклучат и други додатоци.)
Ве молиме да користите слична облека да се споредат големина. Бидејќи секој се прикаже различни, може да се исклучи боја.Поради вест се мери со рака, може да има 2-3 cm грешка.
4) ќе бидете известени преку е-маил со следење на број по вашиот пакет е се испраќаат надвор .
100% сосема нов
големина долг (CM) Половината (CM) бесплатно 88-92 cm 60 cm - 76 cm 1* Поради јакна се мери со рака, не може да биде 1-2 см грешка.
2 .) Бидејќи секој се прикаже различни, може да се исклучи боја. * .
*
*
*
*
Плаќање
Ќе може да се плаќаат директно на aliexpress преку ЗАЧУВАМ,тоа е многу безбедно,така pls не се отвори спорот за да не се добие стоки во текот на 30 дена, бидејќи пред да се добие стока aliexpress нема да ми даде пари.ако над 60 дена, што, исто така, не се стоки, pls контактирајте ме. Јас ќе се справи со тоа.
Превозот
Кога ќе изберете локација за подигнување на кои ние ќе ви ја испратиме стоката со DHL или посебни воздушна линија или други брза испорака, се потребни околу 3-7days по испраќање на стоката.
Кина пост воздух треба за 9-25days,но Русија обично можеби над 30 дена.
Бразил,Германија,Италија,Турција за EMS, pls бидете внимателни да го изберат ,за овие земја,стока лесно да се врачен на царината. Значи, ако овие земјата, кога се избере ЕМС кои раце да царината, мора да се биде во контакт со царинските и да се справат со тоа, ако не, тоа ќе биде вашата должност.и бразил клиентите треба оставете порака за вашата ID NO.
Повратни информации
Pls љубезно ни даде добар фидбек или 4 или 5 ѕвезди,ако не ви се допаѓа нашата стока, може да не се даде ни повратни информации или контактирајте со нас пред да ни дадете повратни информации, ние ќе се справи со тоа,pls не даде лош повратни информации без да се јавите.ви благодариме
Reback
Pls провери стоката кога ќе се добие тоа, доколку стоката се оштетени,pls не го потпише и да го примат .
Ако ви се погрешни стоки ,ние ќе ја.
Друга причина, ако сакате да reback стоката која треба да се плати за превозот за reback ,тогаш ние ќе ја или reback пари.

Главните карактеристики

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Пред Стил:
Станот
Бренд Име:
ENLU
Број На Модел На:
една големина G54
Панталона Стил:
Молив Панталони
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Материјал:
Полиестер,Spandex,Памук
Ткаенина Тип:
Ламинат Ткаенина
Одговара Тип:
Слаби
Половината Тип:
Висок
Шаблон Тип:
Печати
Должина:
Ankle-Length Pants
Декорација:
Appliques
Погоден за публиката:
Жена, женски, секси жена, мајка, мајка, дама
Големина:
една големина
Боја:
Црна, Бела
Карактеристики:
Топло, хип, авто-чистење, deodorant, анти-оф, дише
Популарната елементи:
Бронзирање, печатење / печатење и боење

Избор на клиент