.

.

12v 24v 36v 2600rpm/min 3 83mm Скејтборд Моторни Електричен Мотор Тркала 200w 250w 260w За Двојно Вози Скејтборд Скутер DIY

12v 24v 36v 2600rpm/min 3 83mm Скејтборд Моторни Електричен Мотор Тркала 200w 250w 260w За Двојно Вози Скејтборд

DEN 2544.00 DEN 2736.00

Пристапност
Во достапна форма


Висока Брзина 2600rpm/min 3" 83mm Скејтборд Моторни Поголема Моќ Електричен Мотор Тркала 200w 250w 260w За Скејтборд Скутер DIY
Посебно на овој хаб мотор,
посебно за висока брзина doubel вози скејтборд DIY,
83mm, 3", номинална моќност 260w, Max моќ на пазарот за иста големина
максимална брзина 30km-40km/h
Технички податоци на slateboard тркала
Модел, LY-83 A
Моторни дијаметар со пневматик : 83mm
Моторни должина со пневматик : 50mm
Volatge : 12v-60v (24v 36v е најдобар), брзина може да биде 30kwm/40km/h со 36v напон
Номинална Моќност : 260w
Брзина : 0-2600rpm/мин
Максимална струја : 10 Amp
24v Бриши брзина : 2500rpm/мин
Големина
Апликација

Главните карактеристики

боја:
24v 260W, 36v 360W
Тип На Мотор:
Brushless Не-опрема Центар Мотор
дизајн:
Brushless
Бренд Име:
ANNOYBIKE
Wattage:
201 - 300w
Напон:
24v 36v
Напон:
24v 36v
вратило дизајн:
шупливи
Номинална моќност:
260W

Избор на клиент