.

.

НИ Драма Одење Мртов види Бесплатен превозот гроздобер двојна кварц џеб се види со рик пиштол мажите ѓердан синџир на модни нов човек

НИ Драма Одење Мртов види Бесплатен превозот гроздобер двојна кварц џеб се види со рик пиштол мажите ѓердан синџир

DEN 118.00 DEN 143.52

Пристапност
Во достапна форма


Бесплатен превозот,топла onsale,на големо,1pcs Нов бронза ѓердани Синџир Pendant кварц був Џеб Види за мажи Божиќ подарок WP175 US$ 6.99 /парче
Бесплатен превозот,топла,на големо,нови гроздобер Сребро кварц срцето накит 10pcs за дами Женска мажите џемпер ѓердани џеб часовници US$ 28.00 /многу
10 парчиња / многу
2012 Бесплатен превозот топла продажба на големо дами mens Нови Ретро Викторија Цвет Bud Месинг Џеб Види Ѓердан Синџир wp539 US$ 5.79 /парче
Бесплатен превозот промет на големо со 1pcs бронза гроздобер Хари Потер топката сребрени крила кварц џеб часовници мажи жени накит, ѓердани нови САД$ 7.82 /парче
2012 Бесплатен превозот топла продажба на големо дами mens Нов идол Мерилин Монро сребро Џеб Види Антички wp196 US$ 5.79 /парче
2012 Бесплатен превозот топла продажба на големо дами mens Новиот ориентален цреша сребрен мини Џеб Види Антички wp193 US$ 5.79 /парче
2012 Бесплатен превозот топла продажба на големо дами mens Ново срце лист зелена Кристал симпатична бронза месинг Џеб Види Антички wp138 US$ 5.89 /парче
2012 Бесплатен превозот топла продажба на големо дами mens Нови Купидон љубов стрелката на мини бронза Џеб Види Антички wp133 US$ 5.79 /парче
Главната Карактеристика Сосема нов Доаѓа со 78cm бронзена боја на снабдување. Класичен џеб се види со кварц. Полиран метал случај и исклучителна гравирање на meshcase арапски numerals. Кварц. Аналогни 12 Часот. Висок квалитет на стакло. Џеб види Дијаметар : 2.5x4cm.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Метални Легури
Приврзоци Тип:
Solitaire
Стил:
Тренди
Бренд Име:
QiYuFang
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
w
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
Круг
Стил:
diy ѓердан
Движење:
двојно Кварц
Место на Потекло:
Хонг Конг

Избор на клиент