.

.

За Iphone6 iPhone 6S Случај Транспарентен Аниме Животинско Силикони TPU Кожата Мека Задниот Капак на Телефонот Случај за Apple iPhone 6 6G 6S 4.7

За Iphone6 iPhone 6S Случај Транспарентен Аниме Животинско Силикони TPU Кожата Мека Задниот Капак на Телефонот

DEN 124.32

Пристапност
Во достапна форма

Транспарентен Сликарство Мека TPU Задниот Поклопец Случај за Apple i Phone 6 S 4.7 " Мобилен Телефон Мека Корица дело
Име на производ : Сликарство Мека TPU Покрие Случај за i Phone 6 S 6 G
Материјал : Мека TPU
Боја : 12 бои avaliable(како слика)
Модел : За i Phone 6 6 G 6 S 4.7
Пакет Се Вклучени :
1pcs Сликарство Мека Tpu Покрие Случај
П : Може ли да му верувате на слики испратени?
О : за Сите на сликата се 100% преземена од страна на нашите фотографи. ние гарантираме за објектите што ги примате ќе биде иста како што е опишано. Но somethimes, пакетот може да се промени без претходна најава. Сепак, боите можат да бидат малку различни, поради варијации помеѓу компјутерски монитори поставување и голо око боја различни.
П : Што можам да направам доколку ми се добиваат скршени парцели?
A : Ние ќе пак објект со дебели меур пена торба или пена кутија за да се избегне оштетување. Но, понекогаш поради курир е indiscreet рачка, пратката може да биде прекината. Ве молиме да бидат претпазливи на било скршено парцела и одбие да ја потпише ако кога ќе добиваат тоа.
П : Што можам да направам доколку ми се чувствувате незадоволни со содржина?
A : Ние сме обезбедување да обезбеди 100% задоволување на услуги за вашата и 100 дена гаранција. Па не грижете откако ќе се чувствувате незадоволни со предмети што ги примате, ние секогаш сме одговорни и пациентот за вашите проблеми.
Ние, исто така, се надевам, ќе може да бидат трпеливи и да останете во контакт со нас за да ги реши сите проблеми. Ве молиме не ни остави негативни повратни информации, без комуникација.
П : Како можете да не контактирате ?
A : Можете да едноставно пратете ни порака, или да разговараат со нас преку Trade Manager. Ние ќе одговор на секое прашање во рок од 24 часа, ако не веднаш! Кога ќе се направи ред, таму е порака бар, можете да ги споделите со нас вашето барање за боја и нешто друго, ние ќе се справи со вашата цел како што ќе кажеш.
П : Како за фактурата и данок?
А : Во ред да те плаќаат помалку или нема царина, ние ќе се пријават помалку од 4$ за секој мобилен телефон случај, 6$ за други поголеми пакет. Ако вашата земја не дозволува овој или имате други барања, pls дозволете ни да се знае однапред. Може да бидат предмет на увозни давачки, даноци, или царински давачки кои можат да бидат наметнати од страна на вашиот локалните владата. Вие сте одговорни за плаќање на било какви дополнителни трошоци за царинење.
Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата Мора да Одговара на вашиот превозот адреса.
Ако не сте доби вашата пратка во рок од 40-60 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Референца на времето за испорака.

Главните карактеристики

Материјал:
TPU
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 6s,iPhone 6
Карактеристики:
Транспарентен аниме животинско силикони tpu кожата телефон случај
дизајн:
Транспарентен,Ткаеше,Симпатична,Животински
Тип:
Монтиран Случај
Големина:
4.7
Бренд Име:
mksup
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
ОДГОВАРА ЗА:
За Apple iPhone 6S 6G 6
Функција:
Цртан филм Силикони tpu кожата задниот поклопец случај
Funtion:
Телефон школка заштитни случај, декорација
Стил:
Цртан филм Транспарентен сликарство силикони tpu кожата телефон случај

Избор на клиент