.

.

3d позадина обичај фото позадина кревет соба mural романтична цртан филм пеперутка 3d сликање во ЖИВО позадина тапети за ѕидови 3d

3d позадина обичај фото позадина кревет соба mural романтична цртан филм пеперутка 3d сликање во ЖИВО позадина

DEN 794.00 DEN 1443.84

Пристапност
Во достапна форма

Залепете го на ѕидот. 2 квадратен метар=2 парчиња. исчисти лепак overflow. Лепак ѕидот. Ширина x висина = квадратни метри = Цел Количество Забелешка : ве Молиме не го купи 1 метар квадратен , бидејќи тоа е многу мали димензии.Обележете го вертикални линии на ѕидот. 1 квадратен метар = 1pcs. Натпреварот pattem . Чистење на ѕид. 4) добра вентилација. И потоа ни даде на сите предмети 5 ѕвезди пофалби. 5) долг работен век.
Ние ви даде добар предлог : Кога инсталирање позадина, ве молиме професионални работници, ве молиме прочитајте инсталација совети, бидете сигурни дека позадината е рамен, ве молиме да се glutinous ориз лепак. Марк pasting цел. на средината на преклопување дел , се сече и се лупам исклучување на вишокот дел. * * * Во купувањето, ве молиме да обрнете внимание на делот на фотографии и големината на ѕидот да се прилагодат. (width = ___ см , висина = ___ cm ) . 3 квадратен метар =3pcs . Ние ќе ви даде се пресмета на правилен редослед количина и цената. што може да ни даде порака. Преклопуваат панели за координирање на сликата. Користете scraper да се направи позадина станот . отсечени вишокот дел .Купувачите мора да се прочита : фото позадина цена : $ / метар квадратен. Четка лепак на позадината .

Главните карактеристики

Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
is_customized:
Yes
Функција:
Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени
Површински Третман:
Печатени
Стил:
Класичен
Тип:
Текстилни Позадини
Материјал:
Растенијата
Бренд Име:
AIBIYI
Шема:
Персоналните Прилагодување
Број На Модел На:
AI143

Избор на клиент