.

.

0.25 mm 10PCS/многу Рамна форма 12 pin Игла Веѓа Шминка Прирачник Тетоважа Ножот За Постојан Microblading Везови Пен

0.25 mm 10PCS/многу Рамна форма 12 pin Игла Веѓа Шминка Прирачник Тетоважа Ножот За Постојан Microblading Везови

DEN 87.36

Пристапност
Во достапна форма

0.25 mm 10 PCS/многу Рамна форма 12 pin Игла Веѓа Шминка Прирачник Тетоважа Ножот За Постојан Microblading Везови Пен
За Постојан Microblading Везови Пенкало Индивидуално спакувани,за еднократна употреба само на примерот на прирачникот тетоважа пенкало и тоа е сечилото на Ножот е направен од медицински одделение од нерѓосувачки челик Стерилизација која е сертифицирана со Гама Зраци, во согласност со Владата Стерилизација Упатства Супериорен квалитет и е во согласност со меѓународните козметологијата и медицински барања, Игли се остри и еластична, направи веѓа линија убава. Пакување : 10pcs/многу Материјал : 316 L не ' Рѓосувачки Челик. По сечилото имаат 12 игли. Дијаметар на секоја игла : 0.25 mm.

Главните карактеристики

Тип:
Тетоважа Игла
Број На Модел На:
12PIN
Бренд Име:
ЈУНИ.М
Количина:
10pcs
Точка име :
Трајна Тетоважа Шминка Сечилото

Избор на клиент