.

.

Луксузни Шарм Сребро Позлатен Бохемски Метална Паричка Tassel Anklet Мода Глуждот Шупливи Хривнија За Жените Накит Лето Плажа Стил

Луксузни Шарм Сребро Позлатен Бохемски Метална Паричка Tassel Anklet Мода Глуждот Шупливи Хривнија За Жените

DEN 68.00 DEN 104.64

Пристапност
Во достапна форма


JA0021227
Спецификација :
Состојба : 100% сосема нов
Материјал : алуминиумски
Боја : како на сликата покажува
Должина : 20+6cm
Pendant големина : 1.8 cm
Пакет : 1pc x жените глуждот синџир
Answer : ___________________________ Note :
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Ве молиме овозможи 0.5-1cm разлики поради прирачник за мерење.
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Главните карактеристики

Бренд Име:
Shellhard
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Должина:
25cm
Стил:
Чешка
Број На Модел На:
жените Верверички глуждот синџир
Обликотшема:
Круг
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Anklets
Парична казна или Моден:
Моден

Избор на клиент