.

.

Моден HD Маслото Црвено Овална Плоштад со Wassily Kandinsk Ѕид Уметност Слика Paiting Платно Отпечатоци Дома Декор Ѕид Уметност Слика

Моден HD Маслото Црвено Овална Плоштад со Wassily Kandinsk Ѕид Уметност Слика Paiting Платно Отпечатоци Дома

DEN 440.00 DEN 815.52

Пристапност
Во достапна форма


Тоа е одличен избор за неверојатни галерија на уметноста да се збогати ќе живот,среќни секој ден!
1. Ако вашата цел повеќе од 100 нашите ќе ви испрати на парцела од експрес испорака!
2. Должина е подолг од 28 инчи, на парцела е премногу долго, Кина Пост Регистрирани Воздух Mail одбиле да го прифатат, па повеќе од 28 инчи.
на пример 30 X30inch, 32 X36inch, 36 X42inch ќе испрати express , испрати изразуваат различни во зависност од различните земји.
3. Ние нудиме бесплатен превозот за сите околу светот преку Кина Пост Воздух Пошта,освен НАС(преку epacket).
4. Предмети ќе биде предаден за 3-7 работни дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
5. Ако треба да го промените вашиот превозот адреса,ве молиме контактирајте ме или напушти ме порака за нова адреса, кога ќе ставање наредби, или ние ќе брод вашата предмети врз основа на вашиот Зачувам адреса.
6. Понекогаш пакет ќе пристигнат на вашата страна побавно отколку пред поради лошите временски услови или царинење причини,ако се уште не го добиете вашиот пакет, но цел ќе затворени наскоро,ве молиме контактирајте ме за да се прошири на времето од 20 дена или повеќе . Ви благодариме!
C ustomize Печати ве молиме удар тука за нарачка. > 98% пријател како овој производ.
Внимание :
Почитувани купувачот, ви благодарам многу за вашата нарачка од мојата продавница! Јас навистина го цениме вашата купување! Вашето задоволство на нашите производи е 100% гарантира.Ние решавање на 100% на сите спорови и да одговорат на сите Прашања и Прашања ПОБРЗО!
Ве молиме контактирајте ме во време ако имате било каков проблем откако ќе добиете пакет. Јас ќе дадам се од себе за да се реши проблемот и да ви даде задоволувачки одговор. Ве молиме не го остави негативни повратни информации пред да контактирате со мене, бидејќи оставајќи негативни повратни информации не може да го реши проблемот.Јас навистина го цениме вашата соработка! Со Почит!

Главните карактеристики

Големина (Инчен):
8X8, 12X12, 14X14, 16X16, 18X18, 20X20, 22X22, 24X24, 26X26, 28X28
Бренд Име:
MKLQL
Тип:
Платно Printings
Предмети:
Апстракт
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Платно
Стил:
Апстракт
Рамка:
No
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Спреј Сликарство
Број На Модел На:
Црвено Овална
Обликот:
Плоштад
оригиналниот:
No
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Маслото материјал:
230gsm Платно, висок квалитет на масло или доградба на Акрилни бои
Декорација:
Дома Декорација За Дневна Соба
Бесплатна испорака:
кина пост воздух mail
Рамка на режимот:
Без рамка

Избор на клиент