.

.

Топла Црна Флексибилни Свитлива USB Тастатура Медицински Перат силен и тивок тастатура

Топла Црна Флексибилни Свитлива USB Тастатура Медицински Перат силен и тивок тастатура

DEN 1215.36

Пристапност
Во достапна форма


Перат - стави под допрете и да ПРОДОЛЖИ да РАБОТИ
Ова молчи тастатура е речиси неуништив
Компактен виткање тастатура идеален за преносливост!
Доаѓа со оригинална боја кутија за продажба на мало пакување
* Флексибилен Свитлива USB Тастатура Медицински Перат Црна силен и тивок тастатура.
* Ова молчи тастатура е како што е прикажано На Gadget Шоу на ТВ.
* За разлика од редовните тастатури, тоа е целосно водоотпорен и перат, идеални за да се ослободиме од вируси и бактерии што се изгради како тастатура се користи.
* Факт : Вашиот нормален компјутер тастатура е пет пати dirtier од вашиот тоалет седиште.
* Бактерии напредува на нормален тастатури - по пишување, вашите раце може да биде полн со лоши бактерии и вируси.
* Водоотпорен и перат, оваа мини флексибилна тастатура може едноставно да се избриша чиста и дури и изми под допрете со сапун.
* Совршена за отстранување на оние непријатни грешки.
* Да даде еден како подарок за вашите најблиски, кои постојано се задржи допирање на тастатурата во текот на ноќта (разговор/игри на среќа/домашните задачи).
* Тоа е СИЛЕН и ТИВОК!Вие нема да се вознемируваат - остатокот увери!.
* Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ предвид - Ова е мини тастатура со фунти знак.
* Нема број подлога.
* Тастатурата на екранот и не е погодна за допир typist.

Главните карактеристики

Бренд Име:
Cantanse
Тип:
Жичен
Примена:
Десктоп,Лаптоп
Тастатура Стандард:
104 клучеви
Јазик:
Англиски
Работата Стил:
Мембраната
Интерфејс Тип:
USB
Стил:
Стандард,Виткање

Избор на клиент