.

.

Расположливиот Sterilized Тетоважа Трајна Шминка Пенкало Машински Игли 10PCS РС Игла Совети за Веѓа усна Microblading материјали

Расположливиот Sterilized Тетоважа Трајна Шминка Пенкало Машински Игли 10PCS РС Игла Совети за Веѓа усна Microblading

DEN 436.00 DEN 623.52

Пристапност
Во достапна форма


Тетоважа Кертриџ Игли 10piece многу Факултативна 5 RS/7 RS/9 RS за Еднократна употреба Sterilized Тетоважа Трајна Шминка Пенкало Машина Рамен Игли Совети Понуда за Веѓа усна
За производот :
1 : Кертриџ игла совет и едно време conjoined дизајн ,лесна употреба.
2 : Тетоважа игла Независни блистер пакување повеќе здравје и безбедност.
3 : Оваа тетоважа игла употреба 316 Медицински нерѓосувачки челик needlepoint челик цврстина и добра боја брзо;
4 : за Еднократна употреба тетоважа игли, лесен за употреба и да го замени.;
5 : Bbuilt-во 316 пролет скалабилност е силен;
6 : Вграден-во фитинг фиксна картичка слот за долго време да се користи игла нема да се лулаат;
7 : Игла устата модел со тетоважа слични secant игра магла не е ограничена
8 : Со игла работа може да заштеди време и да се намалат болката целосно;
9 : Со игла може да се одржи за десет минути држи жито supercilium тело областа боење технологија;
10 : Ова е нашата компанија различни игли веѓа тетоважа машина.
Имаме игли за трајна шминка тип :
Кертриџ Круг Лагер (РЛ),Патрон круг shader (РС),Патрон Рамен Shader (F),Патрон Еден Оџакот Магнум(M1,РМ),Патрон Microneedle,Патрон наклон(SF)
Пакет :
РС X10pcs тетоважа кертриџ игла
Кертриџ Игли покаже :
Превозот :
1) Сите предмети се deliveried на светот со Кина пост воздух mail , EMS,или DHL.
2) Превозот од Кина пост воздух mail(тежина е под 2kg )е бесплатно, обично тоа треба цела 10-30 дена да пристигнат. Превозот со ЕМС ,DHL (за голема цел или тежина е над 2kg) ќе бидат на товар на превозот надомест. Тоа трае 7-10days да пристигнат. Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем.
3) на Вашиот предмет ќе бидат испратени по веб-сајт проверена на плаќање во рок од 24 часа. На доделување на датум е 1-3 дена.
4) Ние ќе ви испрати следење на број кога објектите се пост, ве Молиме проверете и останете во контакт со вашата локална канцеларија.
Царина :
Според трговски услови, pls се забележи дека ние не се грижи за царина кога производот внесете во вашата земја.
За било каква помош, pls контактирајте со нас!
Гаранција/Политика На Враќање :
Ние гарантираме за сета стока што се продава. Ние нудиме целосна наплата или испраќање стоки, ако ние ви испрати по грешка или не't добиете вашите производи или оштетени за време на транзит.
Контакт Со Нас На :
Ние одговарајте на пораки во рок од 24 часа (освен за викенди и празници).
Ве молиме не двоумете се да не контактирате ако имате било какви прашања во секое време.
Ако стапите во контакт со нас и да не се добие одговор во рок од 24 часа (освен за викенди и празници). Тоа е сосема веројатно дека ние не прима вашата порака или e-mail. Ова се случува повремено. Ве молиме контактирајте со нас преку Aliexpress пораката.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Имајте пријатен шопинг тука! Ви благодариме!
Известување (За руски купувачот само)
Како Русија политика се менува, pls информирате вашето полно име за испорака кога ќе го поставите цел. Ви благодариме за разбирањето!

Главните карактеристики

Големина:
5RS, 7RS, 9RS
Бренд Име:
Boermeize
Број На Модел На:
3RS/5RS/7RS/9RS Кертриџ Игла
Тип:
Тетоважа Игла
Тип:
Количина:
Материјал:
Игла Материјал:
Пакување:
Функција:
Функција:
боја:
одговараат за:
период на важност:

Избор на клиент