.

.

Бронза Фиока Рачки и Копчиња Гроздобер Кујната Кабинет Копчиња Мебел Рачки

Бронза Фиока Рачки и Копчиња Гроздобер Кујната Кабинет Копчиња Мебел Рачки

DEN 190.00 DEN 208.80

Пристапност
Во достапна форма


Боја : Зелена / Црвена / Црна / Бела / Жолта / Розова / Виолетова
Должина : 171mm Висина : Ширина 30мм : 38mm
Ве молиме љубезно ве советува каква боја сакате, ако не ви остави порака, ние ќе ви испратиме случаен боја.
Се надевам дека ќе може да се разбере, ви благодарам многу.

Главните карактеристики

боја:
Црна, Бела, Жолта, Црвена, Зелена, Розова, виолетова
Тип:
Мебел Справи & Knob
is_customized:
Yes
Стил:
Европски
Материјал:
Метал
DIY Материјали:
Металугрија

Избор на клиент