.

.

Fleshcolor Камен Монистра За Изработка на Накит 4-12mm Круг Лабава Монистра 2mm Достоинство Шарм Монистра DIY Додатоци Нараквици Подароци

Fleshcolor Камен Монистра За Изработка на Накит 4-12mm Круг Лабава Монистра 2mm Достоинство Шарм Монистра DIY

DEN 133.92

Пристапност
Во достапна форма


Материјал
Камен Монистра (Имитација Тиркизна)
Големина
4/6/8/10/12mm
Боја
Како Слики
Количина
4mm 93beads
6mm 63beads
8мм 47beads
10мм 37beads
12mm 31beads
Конверзија на :
1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Точка Законик
NBD241
Забелешка
1 : Различен квалитет, Различни цена, се изјасни не само погледнете во цената.
2 : монистра, може да имаат мала боја и големина разлика. Ние, главно, се продаде природни камења. Рачно изработени или машина за мелење, тешко е иста. Ве молиме да се разбере пред да се купи. Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас да реши за тебе.
3 : Ако вашата цел е повеќе од $150, ние ќе ја испрати на парцела од DHL & ЕМС за слободни.
Цел на повеќе од $500, можете да контактирате со нас, ние ќе ви даде неверојатен попуст.

Главните карактеристики

Објектот Дијаметар:
4mm, 6mm, 8mm, 10mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Број На Модел На:
NBD241
Бренд Име:
OAAPAAQ
Објектот Тежина:
20g/25g/40g/60g/90g
Материјал:
Камен
Големина:
4/6/8/10/12mm
Функција:
Нараквици
Карактеристично:
Достоинство Шарм

Избор на клиент