.

.

SSH081 Дама Секси Свила Сатен Вечер Фустан без Ракави Nighties V деколте, Nightgown Жените Солидна Sleepwear Nightwear Лето Nightdress

SSH081 Дама Секси Свила Сатен Вечер Фустан без Ракави Nighties V деколте, Nightgown Жените Солидна Sleepwear

DEN 621.00 DEN 1034.40

Пристапност
Во достапна форма


Стилски Жените Мода Сон Здолниште
купи 2 парчиња, се 5% попуст директно
* Опис на производот
1. Материјал : rayon свила
2. Мекост : soft & свилен
3. Дебелина : медиум
4. Еластичност : никој
5. Стил : лабава
6. Добредојдовте на големо наредби и пад на превозот.
* Големина Референци Големина Половината/см Должина/cm Хип/cm M 80-86 108 156 L 84-90 110 160 XL 88-94 112 164 ве Молиме истакна мерка грешка 1-3cm
* Производ слики
Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени. За промет на големо, ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат. За пад на превозот, ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. Како да се track my parecl? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) Што можам да направам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи . Па вашите пари нема да одат на моја сметка. Дали има некој царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина . Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.

Главните карактеристики

Големина:
M, L, XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Nightgowns
Бренд Име:
Aerlxemrbrae
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Сезоната:
Лето
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Материјал Состав:
Сатенски
Број На Модел На:
SSH081
Јака:
V Деколте
Материјал:
Rayon
Декорација:
Никој
карактеристики:
ноќ се облекуваат
Карактер:
sleepwear
Функција:
Nightgown
специјалност:
pijama
Особеност:
ноќта gown
Карактеристично:
Nightwear
Technic :
pyjamas жени
Процесот:
жените sleepwear
Тип:
долго nightgown
Стил:
жените nightwear

Избор на клиент