.

.

2 Големини Кристал Кристал Бисер Шноли за Коса Клип Бисер Коса Рак Пластични Коса Канџи за Жените Менгеме Смола Barette Врвот Gripper

2 Големини Кристал Кристал Бисер Шноли за Коса Клип Бисер Коса Рак Пластични Коса Канџи за Жените Менгеме Смола

DEN 22.00 DEN 25.92

Пристапност
Во достапна форма

Тип : Акрилик Hairclaws 2 Големини Кристал Кристал Бисер Шноли за Коса Клип Бисер Коса Рак Пластични Коса Канџи за Жените Менгеме Смола Barette Врвот Клип Gripper Стил : Трендовски Акции : во парк објект Материјал : Акрилик Пол : Жените, Девојка Големина : H01 - мала големина 3.8 cm; H02 - Средна големина од 6,2 cm Стандард : ги Задоволи Европските стандарди Повод : Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија Пакетот Вклучува : 1 Парче Коса Клип.
Начин На Плаќање
Прифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union.
Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката.
Превозот Услови
Стандард на Услуги е Кина пост воздухопловната или Хонг Конг пост воздухопловната.
Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС.
Ние брод понеделник - сабота со исклучок на празници. Ве молиме да ни испратите е-маил ПРЕД вашата исплата ако сакате да го промените превозот адреса.
Стандард на Услуги е потребно повеќе работни дена. Ве молиме имајте во предвид дека оваа услуга НЕ е trackable.
Експедитивни Услуги зема побрзо превозот.Тоа е trackable од вашата земја поштата веб-сајт Или(Кина ЕМС веб-страница).
Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување.
Се Враќа Рок
Во случај да сте го добиле дефект на објектот, потрошувачот има до 7 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова.
Во случај да сте го добиле погрешен објект, Предмети мора да се врати во неговата оригинална и неискористени состојба & исто така, мора да биде во оригинална кутија и пакување.
Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот. Ве молиме да ги прочитате сите опис предвидено како водич пред да конкурираат. Додека секој чекор е донесена за да се осигура дека ние брод надвор точен објект, ќе има прилика кога ќе примите предмети кои се различни од опис. Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата. Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис.
За Нас
По 4 години успешна продажба на e Bay, решивме да започнеме нашиот нирвана. Ние сме во моментов се специјализирани во женска и Дете е Мода. Ние го цениме секој поединечен клиент, како и трговија на големо со клиентите. Нашиот магацин се наоѓа во Yiwu, најголемиот мали артикли на пазарот во Кина. Ние нудиме на нашите клиенти неверојатно заштеди во споредба со цените понудени од страна на традиционалните трговците на мало за слични или идентични производи. Ние обезбедуваме мајчин јазик сервисот на англиски, француски и Кинески.
Не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето; ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција.
Понудата Со Доверба!
'

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Бренд Име:
zheFanku
Материјал:
Акрилик
is_customized:
No
Број На Модел На:
HDR0156
Тип:
Губење На Канџи
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Коса, Накит:
Косата Канџи за Жените Косата Ракови Пролет
Шаблон Тип:
Кристал Шноли Бисер Коса Клип Сјајна Кристал Рак Канџи Коса
Главата носат Боја:
црна /злато Коса Декорација ги Собереш Клип Headwear Hairclip
Стил:
Коса Додатоци за Жени, Деца Девојка Коса Менгеме
Стилот 1:
Акрилик Гроздобер Густа Коса Ноктот Големиот Салон На Косата Ноктот На Вилицата
Тип На Единица:
парче

Избор на клиент