.

.

Топла Продажба! Гроздобер Комбинација Сликарство Коноп Обична Обоена Памук, Лен Ткаенини 155x44 за DIY за Шиење производство на Текстил Завеса Платно

Топла Продажба! Гроздобер Комбинација Сликарство Коноп Обична Обоена Памук, Лен Ткаенини 155x44 за DIY за Шиење

DEN 307.00 DEN 326.40

Пристапност
Во достапна форма


Топла Продажба! Гроздобер Комбинација Сликарство Коноп Обична Обоена Памук, Лен Ткаенини 155x44 за DIY за Шиење производство на Текстил Завеса Крпа Име на Производ : LF-052 Квалитет Обична Обоена Памук, Лен Ткаенини Материјал : лен/памук мешавина Бои : како што покажа Платно Големина : 155x44cm Пакет Содржина : 1pc Потекло : произведено во Кина ве Молиме Љубезно ве молиме Имајте во предвид : 1)сечење е од страна, не од страна на машина,па ±1 CM е дозволено. 2)Сите модели се избор и ако вие сакате да го изберете моделот, ве молиме оставете порака во цел или контактирајте со нас, ви благодариме Убава Производи Направени од страна на оваа ткаенина

Главните карактеристики

Тип:
brocade ткаенина
Материјал:
Лен / Памук
Техника:
Ткаени
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Функција:
Еко-Пријателски
Шема:
Обоена

Избор на клиент