.

.

со dhl/федекс 100pcs/многу Дигитални LCD Автомобил Гума Пневматик Воздушен Притисок Мерач Метар Manometer Тестер Алатка За Авто Автомобил Motorcycle30%попуст

со dhl/федекс 100pcs/многу Дигитални LCD Автомобил Гума Пневматик Воздушен Притисок Мерач Метар Manometer Тестер

DEN 13824.00 DEN 19200.00

Пристапност
Во достапна форма

со dhl/федекс 100pcs/многу Дигитални LCD Автомобил Гума Пневматик Воздушен Притисок Мерач Метар Manometer Тестер Алатка За Авто Автомобил, Мотоцикл 30%попуст ЗАБЕЛЕШКА : ако стоката ги испратите на вашата земја треба да плати данок , тоа треба да се плати од страна на себе си , се надевам u може да се разбере , благодарение на Оваа корисна дигитални пневматик мерач е одличен показател за да се задржи вашиот пневматик притисокот на производителите препорачаните нивоа за побезбедно возење. Тоа е познат фактот дека кога пневматик притисок е под производители препорачува ниво ќе добиете помалку millage и повеќе се носат на вашите пневматици. Овој пневматик мерач се точни, брзи и едноставни за употреба и доаѓа во комплет со батерија. Опсег е од 0-100psi (0-6.9 БАР) и се чита на дигитален LCD екран со автоматски исклучи за да се спаси животот на батеријата. Спецификација : Дигитални Пневматик мерач Опсег : 0-100 PSI (0-6.9 БАР) Дигитални LCD екран, Лесно може да се прочитаат Едноставен за користење, За употреба со мотоцикл и автомобил пневматици

Главните карактеристики

Број На Модел На:
1
Бренд Име:
JUANJUAN
Дисплеј Тип:
Дигитални
Dial Дијаметар:
1.9 Инчи & Под
Макс Мерен Опсег:
100 - 149 PSI

Избор на клиент