.

.

360 Rotatable Стојат Tripod Носителот на Планината Заградата + Bluetooth Self Timer Далечински управувач за iPhone 6/ 4/ 4s/ 5s/5в/ За Samsung Galaxy S4

360 Rotatable Стојат Tripod Носителот на Планината Заградата + Bluetooth Self Timer Далечински управувач за iPhone

DEN 311.00 DEN 403.20

Пристапност
Во достапна форма

Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
Карактеристики :
360 степен ротација, слободно да се прилагоди на вашиот идеален степен. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
Погоден за :
Повеќето мобилни телефони со ширина од околу 5.0
Се пренесува на фреквенција : 2. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА за вас. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
Тоа може да ви помогне да се земе постојаното фотографии и видеа. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.4835 GHz
Пренесување на далечина : прибл. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
Продолжи нозе, одговара за различни снимање висина. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
.
1 x Bluetooth Self Timer
1 x Phone Tripod
1 x Phone Клип
1 x Упатство
1 x Копчето Ќелија 1.
Висок-квалитет, лесни, преносливи и компактен.
Гума против пролизгување нога душеци го заштитите вашиот телефон од гребење и удари. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Како на i Phone 6, 4, 4s, 5s,5c, за Samsung Галакси S4, итн. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.
Спецификации :
Телефон Tripod Материјал : Алуминиум легура/пластика
Телефон Материјал : пластика
Bluetooth верзија : V3. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). 89g
Боја : Црна, Сребрена
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-3мм се разликува поради прирачник за мерење. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ви благодариме за вашето разбирање.
Овој мобилен телефон носителот клип е специјално дизајниран за tripod и monopod со 1/4 инчи завртка. 10m/33ft
Напојување : 1 x CR2032 Копчето Ќелија(Вклучени)
Производ големина : прибл. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1.59"
Нето тежина : околу.

Главните карактеристики

Укината Должина (mm):
140
Пакет:
Yes
Тип:
Мини Tripod / Лесни
Број На Модел На:
129126
Материјал:
Алуминиум
Употреба:
Дигитална Камера
Макс Extened Должина (mm):
140
Бренд Име:
VODOOL
Тежина (g):
90
Примена:
за Mobilephone
Објектот:
Телефон Tripods
Функција:
со Bluetooth Self Timer Далечинскиот

Избор на клиент