.

.

Сунѓерот Стап Брисеви Ролан Versacamm Принтери Mimaki Печати ја главата Foramt Растворувач Чистење Брисеви Чистење на Сунѓерот DX4 DX5 50 компјутери

Сунѓерот Стап Брисеви Ролан Versacamm Принтери Mimaki Печати ја главата Foramt Растворувач Чистење Брисеви Чистење

DEN 360.00 DEN 378.24

Пристапност
Во достапна форма


Сунѓерот Стап Брисеви Ролан Versacamm Принтери Mimaki Печати ја главата Foramt Растворувач Чистење Брисеви Чистење на Сунѓерот DX4 DX5 50 компјутери
Перформансите Памук брис чистење на сунѓерот Главата ширина 15 mm (0.591 ") Глава дебелина 8.8 mm (0.346 ") Глава должина од 24 мм (0.944 ") Род полипропилен Бар ширина 6.6 mm ("0.260") Род дебелина 3.2 mm (0.126 ") Род должина 104 mm ("4.094") Вкупна должина 125 mm ("5.039") Заеднички термички сврзување Светло зелена
Пакување : Неутрален
Време на испорака :
Во рок од 3-5 дена од приемот на плаќање (Зависи од цел количество )
Ние гарантираме за квалитетот и се согласувам : 1 : 1 за замена на неисправни објект (Детективска го оценувате)
Плаќање :
Тоа е најдобро да се користи Alipay,но исто така може да се користи western union,Банкарски трансфер,Т/Т.
Превозот :
Општи Изразат начин : Кина пост воздух mail HK пост воздух mail DHL ПРОЗОРЦИ ЕМС FEDEX ТНТ итн.
ако ви треба со други express, ве молиме контактирајте со нас.
За по-продажба на услуги :
(1) Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.
(2) Ако имате нешто во неволја за нашето производство,ве молиме ги споделите со нас,ние ќе се ослободите од тоа
како quicklyas е можно.

Главните карактеристики

боја:
Други
Бренд Име:
RUIJIAXIN
Број На Модел На:
Чистење Брисеви
Тип:
Други
Објектот:
Чистење Брисеви Сунѓерот Стап Брисеви
КОЛИЧИНА:
50 парчиња

Избор на клиент