.

.

Popual Ретро класичен луксузни Секојдневен Спојки вечера синџир пакет art сите натпревар Партија Чанти Класичен торба 50

Popual Ретро класичен луксузни Секојдневен Спојки вечера синџир пакет art сите натпревар Партија Чанти Класичен

DEN 661.00 DEN 1296.00

Пристапност
Во достапна форма


Производ големина : 22 * 20 * 9cm
Главен Материјал : СТП
Производ тежина : 0.2 kg
1 * торба
1. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ве молиме оставете ги вашите име и презиме, поради некои земја s превозот политика .
2. Нормално ние ги пратите пратката преку препорачана Пошта / Обичните Мал Пакет Плус.
Ако ви треба парцела итно , можеби ќе треба да се плати за дополнителни превозот за експрес.
3. Во секој случај, ние не сме одговорни за вредност (ДДВ)/Увозни Давачки или било еквивалент се јавува во испорака на трансакцијата.
1. Ние прифаќаме e-mail барања за враќа во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена.
2. Ако не сте задоволни кога ќе примите објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте со нас за враќање водич пред да го вратите.
3. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
Ние ќе целосна наплата на вашата исплата , но ние нема да се плати за дополнителни превозот надомест во секој случај . Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање .
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации со 5 ѕвезди ги видиш кој е многу важен за нас.
2. Ние ќе биде многу го ценат, ако може да остави вашето вистинско чувство тука.
3. Ако не сте задоволни со предмети или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратни информации, ние ќе го решат проблемот веднаш, ви благодариме!
Вашето задоволство е секогаш наша извршување , контактирајте со нас слободно ве молиме ако имате било каков проблем . Ви благодариме и се Однесува.
487839565362927 Мажите Торба US $ 10.99 /парче US $ 24.99 /парче US $ 67.18 /парче US $ 65.18 /парче US $ 24.13 /парче US $ 41.00 /парче US $ 21.59 /парче US $ 23.74 /парче

Главните карактеристики

Бренд Име:
НА AUSUKY
Обликот:
Спојката
Главен Материјал:
PU
Чанти Тип:
Вечер Чанти
Обвивка Материјал:
Полиестер
Број на Рачки/Ремени:
Никој
Декорација:
Никој
Стил:
Моден
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Hasp
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Оддел
Надворешноста:
Никој
Број На Модел На:
B049240A1
Повод:
Разноврсна
Тип На Објект:
Чанти
Тип На Објект:
Чанти
Главен Материјал:
PU
Затворање Тип:
Hasp
Број на Рачки/Ремени:
Никој
Обликот:
Повик Спојки
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Големина:
22 * 20 * 9cm
Чанти Тип:
Вечер Чанти

Избор на клиент