.

.

Seamoy Авто чисти Анти-паѓа Smart Прозорец Стакло Почиста Контрола на Робот Правосмукалка Бесплатен Превозот

Seamoy Авто чисти Анти-паѓа Smart Прозорец Стакло Почиста Контрола на Робот Правосмукалка Бесплатен Превозот

DEN 8387.00 DEN 17472.00

Пристапност
Во достапна форма


Спреј 1-2 капки за чистење на било на влакна текстил. Поврзете моќ, бидете сигурни дека тоа е нормално. Одиме на прозорци :
Со вакуум моторни внатре, тоа може да си го цица на воздухот и да стои на рамна и мазна површина.
Ве молиме забелешка кој типот на приклучокот конвертор ви треба во вашата нарачка.
За оние чии земји не користите ЕУ приклучокот, а ние ќе им понуди бесплатен конвертор по робот. Ефикасно. Бидете сигурни дека тоа може да се држи на површината пред нека одат. За успешна сопствени грешки во вашата земја, ние ќе го прогласи објектот како pc и да се каже "Подарок само, без комерцијална вредност". Купувачот треба да биде одговорен за сопствени грешки и плаќање увозни тарифи ако било што се случи на купувачот локалниот обичај. Имаме ЕУ, САД, велика БРИТАНИЈА приклучокот.
Тоа може да интелигентно чисти и четка windows и други рамни површини со едно копче операција.
Ако ви треба целосна вредност или друга вредност котираат на вашиот Комерцијална Фактура, ве молиме забелешка во вашата нарачка или оставете порака до нас.
Каков вид на површини може да се исчисти ?
Тоа може да се чистат сите рамни и мазни површини, како, windows, табели, ѕидови, лесна подови, врати, бања frameless огледало, од не ' рѓосувачки челик и др. Стави робот врз површини. Чиста брзина 4min/плоштад Вшмукување Моќ 5600 Pa Напон 100-240 V/50-60 Hz Контрола на владата Едно-копче старт / Далечински контролер ПРОЗОРЦИ се одржи на 20-30mins Анти-паѓа Вакуум вшмукување/ безбедност јаже Прозорец рамка за откривање на Авто откривање Чисти режим Три чистење режими Додатоци Далечински контролер/ чиста четка/ безбедност јаже/ безбедност кука/ adapter/ настава / чисти прстени/продолжување на жици
Белешки пред да се купи :
За пријатен шопинг искуство помеѓу нас, ве молиме љубезно потрошите 15 секунди читање на совети.
Како тоа функционира ?
1.5 кг/pc Safety затворач имајќи 30kgr. Го вклучите и бидете сигурни дека моторот работи.
Спецификации : Материјал АБС Боја Црна големина на Единица 29x14. Чисти и четка. AI чистење, инфраред сензор и ласерски сензор
Вгнездил со ПИ чип, инфрацрвени сензори и ласерски сензори, прозорецот за чистење робот може да се пресмета пат, авто-откривање на раб на прозорецот,
авто-чистење на целиот прозорец. И тоа нема да оди подалеку од местото каде што сакате тоа да се чисти за вас.
Smart Прозорец Чистење Робот Правосмукалка Прозорец Чистач За Стакло Табела Кат Ѕид Со Далечински Управувач Уреди За Непрекинато Заштита
Она што е прозорец за чистење робот ?
Тоа е рамна површина-чистење интелигентен робот.
Почнете да го чистите.
Батеријата во внатрешноста може да се поддржи барем 20 минути во оваа ситуација.
Со две специјални-дизајн чистење на тркалата, па тоа може слободно да го траверс на прозорецот површина, па дури и на ѕидот.
Сепак, ако моќ е отсечен, ние ви препорачуваме да земе робот надолу навремено. Ако ви треба големо или повеќе прашања, ве молиме оставете пораки до нас или контактирајте не на
wechat : +86 181 0693 5059
whatsapp : +86 181 0693 5059
. Се зацврсти на безбедносни јажиња и се врзуваат за внатрешна тела пред да работи.
Еден пар на фини влакна текстил се користи на два чистење тркала. Хемиско чистење
Стави сува и чиста влакна крпа на тркала и почеток на робот за да се избришат нечистотија на прозорецот. Поврзете се продолжени кабли за чистење понатаму.
Како да моќ на прозорец за чистење робот ?
1.
Како да се чисти прозорецот ?
1. Влажно чистење
Откако роботот го чисти прозорецот целосно, го промени со друг пар на сува и чиста влакна текстил.

Главните карактеристики

Приклучок Тип:
САД, ЕВРОПСКАТА УНИЈА, ВЕЛИКА БРИТАНИЈА, АУ
сертификација:
CE,EMC,RoHS
Тип На Производ:
Вакуум Системи
Функција:
влажни и суви
Далечинска Контрола:
Yes
Број На Модел На:
SY-WCR900
LCD:
No
Напон (V):
100-240V
Бренд Име:
seamoy
Мерењето На Резервација:
No
Чистење Пат:
Планирани Тип
Моќност (W):
80W
Кеса Или Bagless:
Bagless
Траење На Батеријата:
1 час и 30 минути
Посебен Вшмукување Млазницата:
тркалезна четка
Инсталација:
Робот
Тип:
Ултра Парична Казна Филтер За Воздух
Кабелот Должина (m):
Безжичната
Прашина Чување Тип:
Ткаенина Прашина Торба
Големина(мм):
29*14.2*11.5 CM
димензија:
29*14.2*11.5 CM
Погодна Површина:
Стакло, Ѕид, Маса, на Подот и Други Рамни
Чистење брзина:
4 min/m2
Материјал:
ABS
Прозорецот рамка за откривање:
Автоматско Откривање
Чиста режим:
3
UPS, да се одржи:
20-30Mins
Безбедност затворач имајќи:
30kgr.
Вшмукување:
5600Pa
Стоковните Тип:
Прозорецот Богатство

Избор на клиент