.

.

50Pcs/Многу Измешани Бои Симпатична Цртан филм за Деца Прстени промет на Големо со Леопард Модел Смола Круг Прстени Децата Подароци

50Pcs/Многу Измешани Бои Симпатична Цртан филм за Деца Прстени промет на Големо со Леопард Модел Смола Круг Прстени

DEN 290.00 DEN 336.96

Пристапност
Во достапна форма

Ако не ви се допаѓа предмети, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена по ред се примени, доколку предмети во вашиот поседување над 4 дена, се смета дека се користи и ние не ќе ја прашање ќе враќање на парите или замена.80%
50%
Целосна Наплата
Европа
Пристигнуваат го оценувате
2%
15. Сите фотографии се turely shooted од себе, но бојата може да биде различна, поради разликата на monitor settings.
За Плаќање
1.Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Враќање
1.Ние нудиме целосна наплата ако havn ' t прими во 45 дена.Ние ќе брод од Кина пост за вредност под $200 и тоа трае околу 15-45 дена пристигнат, Понекогаш за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен повеќе дена до 40-60 дена.20%
37%
18%
Целосна Наплата
Велика БРИТАНИЈА
Пристигнуваат го оценувате
2%
10. Ако производите се продаваат надвор, тие ќе бидат испратени во 7 дена најмногу. Се надевам дека ќе може да се разбере.
Производство Опис :
Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет Тип : Деца Прстен Материјал : Смола
Боја : Мешани
Количина : 50 Компјутери/Многу
Големина : 15mm
Пакет се Вклучени : 50 Компјутери Деца Прстени Забелешка : Било прашање pls се чувствуваат слободни да контакт frist,ви Благодариме!
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1. Кога ќе се направи пад на превозот со цел, може да се пополни вашиот клиент адреси, или да ја напуштат пораки за да ги споделите со нас, тоа е пад на превозот, тогаш ние ќе брод тоа како вашето барање побрзо.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Повод:
Партија
Бренд Име:
Pinksee
Број На Модел На:
KR31/mu
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Тренди
Материјал:
Смола
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Пол:
Девојки
Метали Тип:
Никој
Тип:
Децата Прстен Накит
Материјал:
Смола
Големина:
13-15mm
Точка име :
Деца Деца Прстени
Место на Потекло:
Кина(Копно)
Стил:
Едноставно ,Coloful
копче:
Шарм RIing
Карактеристично:
Моден
клучни зборови:
најголемиот дел накит
Клучни зборови:
расположение прстен

Избор на клиент