.

.

Не-Стап Правоаголник Бразилецот Кошница со ружино дрво се Справи со BBQ Месо Бразилецот Кошница Скара Алатки За Хамбургери Стекови Пилешко, Риба

Не-Стап Правоаголник Бразилецот Кошница со ружино дрво се Справи со BBQ Месо Бразилецот Кошница Скара Алатки

DEN 1215.00 DEN 1481.28

Пристапност
Во достапна форма


Не-Стап Правоаголник Бразилецот Кошница со ружино дрво се Справи со BBQ Месо Бразилецот Кошница Отворено Градина Алатки Скара
Предмет Бр. : QY3013
Материјал : ружино дрво се справи + Челична Жица, црна не-стап слој
Големина : 61.2 cm x 31.5 cm x 5.8 cm
Тежина : 800g
Боја : Црна
Карактеристики :
Не-стап заврши, ружино дрво се справи.
Се прилагодува на дебелината на храна
Кошница w/o справи со димензии 12.4 во x 9.76 во (31.5 cm x24.8cm)
Одлично за хамбургери, стекови, пилешко, риба, колбаси или зеленчук.
Бразилецот Совети :
За најдобри резултати со твоите бразилецот кошница, се готви храна од слична големина и со слични готвење пати за да се избегне над или под готвење храна. На бразилецот кошница е совршен за хамбургери, стекови, пилешко, риба, колбаси или зеленчук.
1 : за Германија клиенти
ве молиме кажете ни ја вашата EORI број ако сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ . Без нив, ние може само со DHL, Хонг Конг пост или Кина Пост !
2 : на руски клиенти
ве молиме оставете ги вашите име и презиме ( најмалку 3 зборовите ) , вклучувајќи име, средно име и презиме, инаку руската Пост ќе не ослободува парцели и да се врати во Кина !
3 : да се Бразилецот клиенти
ако сакате да брод од страна на Fed Ex, DHL, ТНТ, UPS-от, ве молиме да ми кажете вашиот даночен број ( CPF или CNPJ ). Без тоа, царинската ќе се врати стоката во Кина .
4 : да Украина, Белорусија клиенти
Ако изберете да брод од страна на Кина Пост( а особено Украина, Белорусија ), ве молиме почекајте трпеливо, тоа е малку бавен, барем ќе трае околу 30 дена .
5 : за клиенти од Јужна Америка
ако имате даночен број ( како што Аргентина, Перу, Колумбија ,итн) , тоа ќе го намали многу проблеми со царината.

Главните карактеристики

Тип:
Алатки
Функција:
Лесно Се Чистат,Не-Стап,Отпорност На Топлина
Број На Модел На:
СКАРА Алатка
Материјал:
Метал
За Бројот:
4-8
Алатка Тип:
Престилки
Бренд Име:
SIBAOLU
Тип:
Не-Стап Правоаголник Бразилецот Кошница
Алатка Тип:
Правоаголникот Бразилецот Кошница
По завршувањето:
Не-стап Слој
Додаток Тип:
Бразилецот Кошница
Правоаголникот Бразилецот Кошница Околу Големина:
24x12.4
Правоаголникот Бразилецот Кошница Форма:
правоаголник
Употреба:
За хамбургери, стекови, пилешко, риба, колбаси или зеленчук.
Функција:
Не стап слој
Применливи место:
Отворено Скара Градина
Е Прилагодена:
Yes

Избор на клиент