.

.

Нерѓосувачки Челик 1 банда 4 X HDMI, 1 X CAT6 RJ45, 1 X F глава ѕид плоча Поддршка DIY

Нерѓосувачки Челик 1 банда 4 X HDMI, 1 X CAT6 RJ45, 1 X F глава ѕид плоча Поддршка DIY

DEN 259.20

Пристапност
Во достапна форма

Се интегрираат еден порт CAT6 RJ45, четири HDMI порти, еден порт F главата со грб женски женски конектор и висок квалитет, од нерѓосувачки челик лице плоча.
L : 114mm X W : 70mm и 83mm растојание помеѓу две позиција дупки. Стандард НАС видот на лицето плоча да се вклопат во C4 / J-КУТИЈА / P-Прстен монтажа кутија.

Главните карактеристики

Стандард:
ѕид плоча
Продолжување Должина На Кабел:
Никој
Бренд Име:
DMTMB
Поддршка За Брзо Полнење:
No
Номинална моќност:
NA
Синхрони Исправање Технологија:
No
Под контрола се Префрлите:
No
Заштита Од Преоптоварување:
No
Број на USB Порти:
Никој
Примена:
Станбени / Општа Намена
Господар Префрлате:
No
Број На Модел На:
LY-162
Заземјување:
Стандард Заземјување
Surge Protector:
No
Еден USB Max Излез:
Никој
Тип:
Продолжување На Контактот
WIFI:
No
Номинална Струја:
2A
USB Вкупна Моќност:
NA
Места Број:
1
Номинална Напон:
9V
боја:
Сребро.
Домување Материјал:
Нерѓосувачки Челик
конектор:
4 X HDMI, 1 X CAT6, 1 X F
Место на Потекло:
Шангај, Кина (Копно)
Тип:
Ѕиден Штекер

Избор на клиент