.

.

Пламен retardant бела спирала бендови дијаметар 16mm за 5M Кабел обвивка Кабел Ракави Ликвидација цевка

Пламен retardant бела спирала бендови дијаметар 16mm за 5M Кабел обвивка Кабел Ракави Ликвидација цевка

DEN 26.40

Пристапност
Во достапна форма


Пламен retardant бела спирала бендови дијаметар 16mm за 5 M Кабел обвивка Кабел Ракави Ликвидација цевка
SPEC Должина OD/mm ID/mm ТИ/mm Тежина единечна цена Кликнете на неа за да се купи Φ4 17-20 милиони 4.32 3.04 0.64 97g $0.87 Φ6 13-15 милиони 5.88 4.58 0.65 108g $0.55 Φ8 10-12m 7.48 6.12 0.68 108g $0.55 Φ10 8-10m 9.12 7.76 0.68 108g $0.55 Φ12 7-8m 10.89 9.47 0.71 108g $0.55 Φ14 5-6m 13.51 12.07 0.72 108g $0.55 Φ16 4-5m 15.51 13.95 0.78 108g $0.55 Φ18 3-4 милиони 17.26 15.54 0.86 108g $0.55 Φ20 2.7-3m 18.53 16.51 1.01 113g $0.55 Φ25 2-2.2 m 22.68 20.32 1.18 113g $0.55 Φ30 1.7-2m 24.5 21.98 1.26 113g $0.55 ГЛАСАЧКО место : Прирачник за мерење, кога не е грешка, припаѓа на нормални ситуација

Главните карактеристики

Материјал:
PE
Тип:
Спирала За Завиткување
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
16mm

Избор на клиент