.

.

2 парчиња ВОЗДУХ ШОК АПСОРБЕР ГУМА ВОЗДУХ ПРОЛЕТ ТОРБА СУСПЕНЗИЈА ДЕЛ ЗА IVECO SZ 75-8 ЗА КАМИОНОТ И на ПРИКОЛКАТА ДЕЛОВИ

2 парчиња ВОЗДУХ ШОК АПСОРБЕР ГУМА ВОЗДУХ ПРОЛЕТ ТОРБА СУСПЕНЗИЈА ДЕЛ ЗА IVECO SZ 75-8 ЗА КАМИОНОТ И на ПРИКОЛКАТА

DEN 4752.00

Пристапност
Во достапна форма

Основни Детали Тип : Шок Апсорбер ОЕМ БР. : 41028764/500377878/41028763/500348793 Местото на оригиналот : Кина Големина : ОЕМ Стандардна Боја : Црна Камион Модел : За IVECO Состојба : Brand new Гаранција : 12 Месеци Пакување & Испорака
Пакување : Неутрален Пакување или Според да Барањата на Клиентите.
Време на испорака : Испраќаат во 45 дена по плаќање
Нашите предности :
1. Добар квалитет
2. Конкурентна цена
3. Флексибилен начин на плаќање
4. Гарантира гаранција

Главните карактеристики

Објектот Висина:
20cm
Материјал Тип:
Гума/Челик
Осветленост Дел Број:
41028764
Тип:
Воздушен притисок
Производителот Дел Број:
SZ 75-8
Бренд Име:
gzwabo
Земја/Регион на Производство:
Кина
За Возило Брендови/Модел:
Iveco
Објектот Ширина:
20cm
Објектот Должина:
30cm
Објектот Тежина:
2.6kg

Избор на клиент