.

.

XINGDUO За samsung галакси j5 телефон случај кристал дијамант случај за samsung галакси а5 2017 A3 А5 О7 J3 J5 J7 телефон торба

XINGDUO За samsung галакси j5 телефон случај кристал дијамант случај за samsung галакси а5 2017 A3 А5 О7

DEN 420.00 DEN 591.84

Пристапност
Во достапна форма


За samsung галакси j5 телефон случај bling кристал дијамант телефон случај за samsung галакси а5 2016 2017 A3 А5 О7 J3 J5 J7 телефон торба
Карактеристики :
1.100% Сосема нов и висок квалитет.
2.Моден desgin
3.Овој случај може да се заштитени од надворешните прашина и гребнатини
4.Тешко, тешко, издржлив случај калапи совршено на вашиот телефон е обликот без компромитирање на употребливост.
5.Овозможува лесен пристап до сите функции, без отстранување на случај.
6.Одговара За iphone5/5 S/SE/6/6s/За iphone 6 плус/За iphone 6s плус/за iphone 7/за iphone 7 Plus,за Samsung S3/S4/S5/Note3/Note4/Note5 /Note7/S6/S6 edge/S6 работ Плус/S7/S7 Работ,/2016 2017 А3/A5/О7/J3/J5/J7 ИТН.
Количина : 1 buc
Боја : Како на сликата
Пакет :
1x Bling Кристал Дијамант Тешко Задниот Поклопец Случај
Добредојдовте на нашата продавница.

Главните карактеристики

Материјал:
Бренд Име:
XINGDUO
Компатибилен Модел На Samsung:
Galaxy Серија,Галакси J Серија
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Тип:
кристал случај
Големина:
5.0inch for Samsung galaxy 2016 2017 A3 A5 A7 J3 J5 J7
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен iPhone Модел 1:
За Samsung glaxy А3
Компатибилен iPhone Модел 2:
за Samsung J3 J5 J7 2016 година
Компатибилен iPhone Модел 3:
За Samsung glaxy О7
Компатибилен iPhone Модел 4:
За Samsung glaxy A3 2016 година
Компатибилен iPhone Модел 5:
За Samsung glaxy А5 2016 година
Компатибилен iPhone Модел 6:
За Samsung glaxy О7 2016 година
Компатибилен iPhone Модел 7:
За Samsung glaxy A3 2017/А5 2017/О7 2017
Стил:
случај.кристал случај
Функција:
Анти-удар
Материјал:
Пластика.дијамант телефон случај

Избор на клиент