.

.

Задни Диск Сопирачки Одговара За ЈАМАХА FZ400 FZ600 FZR600 VOXAN SRX600 XT660 XJR400 Мотоцикл

Задни Диск Сопирачки Одговара За ЈАМАХА FZ400 FZ600 FZR600 VOXAN SRX600 XT660 XJR400 Мотоцикл

DEN 1727.04

Пристапност
Во достапна форма


Дел Име : Задни Диск Сопирачки Роторот Fitment : Јамаха FZ 400 N 1985-1987 (ве Молиме бидете сигурни дека тоа одговара за вашиот велосипед пред понуда) FZ 400 1996-1997 FZ 400 Р IKF/46 K/33 M 1987 FZ 600 1986-1988 FZR 600 3 RG,3 RH 3 HE 1989-1991 FZR 600 Р 4 JH,4 MH 1992-1995 FZS 600 Fazer RJ02/H988 1998-2003 FZS 600 S Fazer RJ02/H988 2001-2003 SRX 400 1 JL,SRX-4 3 VN1,3 VN2,3 VN5 1985-1998 SRX 600 1 JK 1 XM,1 XL/E120/E125 3 SK 1985-1995 VOXAN Црна Магија 1000 2004-2008 VOXAN Кафе Racer 1000 2002-2006 VOXAN Кафе Racer 996cc 1997-2001 VOXAN Roadster 1000 2002-2008 VOXAN Улица Скремблер 1000 2003-2008 VOXAN VB1-Evo 1000 2003-2004 XJ 400 пренамената на истите во 1991 година XJ 400 S Seca II 1993 XJ 600 Диверзија S4 BRA,4 BRB/F944/945 RJ001/H810 1991-2003 XJ 600 N 4 BRA,4 BRB/F944/945 RJ001/H810 1991-2003 XJ 600 S Seca II Г-К, DC,КС 1992-1998 XJR 400 4 HM1/2/EBE 4 HM3-9 A/B/EBE 1993-2005 XT 660 Р 2004-2009 XT 660 X Supermoto 2004-2009 XT 660 Z Tenere 2008-2009 YX 600 Radian S-W,A 1986-1990 Состојба : 100% Сосема нов
Боја : Како на сликата шоу
Пакет : 1x Диск Сопирачки
Висок Квалитет Направени ,1000% Нов ,Откако На Пазарот На Делови. Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. ПРЕВОЗОТ УСЛОВИ
Економијата на превозот : Ние брод на пакет рок од 1 работен ден по payement избришани. Ние брод во светот време на Испорака е 11-22 работни дена. Земјата Време на Испорака(Ден) 5-9 10-15 16-20 21-25 26-30 >35 сад го Оценувате (точка пристигна) 17.1% 58.3% 10.6% 10.5% 3.5% Наплата велика БРИТАНИЈА го Оценувате (точка пристигна) 9.9% 43.2% 29.1% 13.4% 4.4% Наплата Австралија го Оценувате (точка пристигна) 11.4% 40.0% 24.3% 17.2% 7.1% Наплата Франција го Оценувате (точка пристигна) 10.5% 28.6% 43.8% 10.1% 7.0% Наплата Германија го Оценувате (точка пристигна) 9.1% 22.2% 31.3% 20.9% 15.5% Наплата Канада го Оценувате (точка пристигна) 3.1% 44.1% 31.4% 17.6% 3.9% Наплата Шпанија го Оценувате (точка пристигна) 3.5% 25.0% 47.9% 12.9% 10.7% Наплата Италија го Оценувате (точка пристигна) 2.0% 10.1% 19.4% 32.8% 35.7% Наплата Русија го Оценувате (точка пристигна) 0.6% 11.2% 22.3% 31.4% 34.5% Наплата Бразил го Оценувате (точка пристигна) 1.1% 13.2%

Главните карактеристики

Објектот Ширина:
24.5cm
Име На Модел:
Suzuki Inazuma GSX400 GSX1200 Kanata600 GSX750 Разбојник GSF650 GSF750 ГШ
Објектот Висина:
0.45cm
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Објектот Дијаметар:
24.5cm
Материјал Тип:
Висок Квалитет Направени
Бренд Име:
MOFO CAIZHUANGSHI
Објектот Тежина:
0.8kg
Објектот Должина:
24.5cm

Избор на клиент