.

.

KEYYOU Силикони 3 Копчето Флип Далечинскиот Клуч Случај Школка Копче Случај Покритие за PEUGEOT 208 207 3008 308 407 408 307 206 Автомобил Стил

KEYYOU Силикони 3 Копчето Флип Далечинскиот Клуч Случај Школка Копче Случај Покритие за PEUGEOT 208 207 3008

DEN 47.00 DEN 67.20

Пристапност
Во достапна форма


KEYYOU Силикони 3 Копчиња Флип Виткање Далечинскиот Клуч Случај Школка Копче Случај Покритие за PEUGEOT 307 308 407 607
Состојба : 100% Сосема Нов
Материјал : Силикон
Боја : црна,црвена
Копче : 3 Копчето
Со користење на Логото : никој
Тежина : 15g
Големина (millimeter) 63 (L) x 34 (W) x 18 (T)
Големина (инчен) 2.5 (L) × 1.4 (W) x 0.7 (T)
Карактеристики :
1.Направени од премиум меки силиконски материјал, растеглив
2.Совршен копче случај кој може да се заштити вашиот копчињата од гребење, пукнатини, носат & солза, нечистотија, дожд или вода
3.Нека вашиот клуч изгледа кул
Fitment :
За PEUGEOT 206
За PEUGEOT 207
За PEUGEOT 307
За PEUGEOT 308
За PEUGEOT 407
За PEUGEOT 408
И други ..
Ве молиме да се осигурате вашата моментална оригиналниот клуч изгледа иста како клучен во сликата на подолу.
Важна Забелешка :
Објектот е Силиконска копче фоб, НЕМА внатрешна (на звук / копче за далечински / електроника / transponder чипови / батерија) се Вклучени.
Пакетот Вклучува :
1 X Силикони Копче Случај

Главните карактеристики

Материјал Тип:
Гума
Бренд Име:
KEYYOU
Копче:
3 Копчиња
боја:
Црна,Црвена
предмети:
клучни школка за PEUGEOT 407

Избор на клиент