.

.

150Pcs Боја Картичка Лажни Нокти Совети Транспарентен Природна Боја Нокти Помине Уметност Пракса Екранот Алатки

150Pcs Боја Картичка Лажни Нокти Совети Транспарентен Природна Боја Нокти Помине Уметност Пракса Екранот Алатки

DEN 148.00 DEN 187.20

Пристапност
Во достапна форма

Спецификација : Количина : 150 Pcs Боја : Проѕирна боја / Природна боја Пакет Содржина : 150 Pcs Помине Уметност Боја Картичка Функција : 100% сосема нов и висок квалитет Може да се користи како модел за новиот лак сте ги купиле и други работи во врска помине уметност. Многу практични Помине уметност пракса / display алатки Погодни за професионална, ноктите салон и личните / домашна употреба Превозот Услови : Ние Ќе ја Испратите Вашата Нарачка во Рок од 2 Days По добивме Вашата Исплата. Ве Молиме Изберете Превозот Ќе Се Сакате. За Превозот, Ние би Сакале да Воведе Детали За Вас Тука : (1). Бесплатен Превозот За E-пакет или Кина Пост Воздух Mail. Ако Сте Подготвени Да Ги Користат Изразат Испорака, Треба Да Плати Дополнителни Трошоци За Цел. (2). E-пакет е Само За НАС Клиентите, Што е Потребно за 12 Days Да Пристигнат . (3). Кина Пост Воздух Mail пораката се Испрати На Најголем број на Калории, Тоа Трае околу 20 Дена Да Пристигнат. (4). Ако Изберете EMS/DHL/UPS-от Превозот, Тоа Трае 5-8 Days Да Пристигнат. За Производ Кој Вклучува Батерија, Ние Ви Препорачуваме да Се Изборот ЕМС Превозот. DHL и ПРОЗОРЦИ Има Строга Политика За Батеријата Цел. Клиентите Царинење : Ние Ќе Напишам Пониска Вредност На Пакетот за да се Избегне Производство на Тарифите. Секоја Земја Има Различни Тарифи Политика, За Жал Ние Не Сме Одговорни За Клиентите Царинење. Љубезно Ве Молиме Да Забележите Ова! Ако Сакате да ни Напишете Детали за Производот на Пакет, како Сакате, ве Молиме Испратете Порака до нас Во Прв Пат Кога Ќе се Направи Нарачка. По-Продажбата На Услугата : Ние Сме Професионални Бизнис Компанија. Ние Ќе Нудат Добар По продажба на Услуги За Вас. Ако Имате Било какви прашања во Врска со Нашиот Производ Или Услуга, ве молиме Испратете Порака До НАС. Ние Ќе Ви Одговори ШТО е Можно поскоро. Повратни информации : Ако не Сте Задоволни Со Нашите производи, ве молиме Оставете Full-ѕвезди и Добри Повратни информации За нас. Вашето мислење ќе ни ги Охрабри да го НАПРАВИ тоа Подобро Во Понатамошниот. Ви благодариме! Политика на враќање ние ќе рефундирање на дека, ако не се врати на предмети во рамките 15days на вашиот прием на објектите. ако не сте задоволни со објектот или се оштетени објектот, ве молиме контактирајте со нас прво пред да се отвори случај за ова. ние ќе се вратам на вас во 24hours ( со исклучок на викенд) и реши го ова за вас, наскоро со замена или надомест на штета. Ви благодариме!

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Лажни Нокти
Должина На Ноктите:
127 мм
Тип:
Целосна Помине Совети
Големина:
Transparent color / Natural color
Ноктите Ширина:
11mm
Примена:
Прст
Количина:
1 Сет (150 бои)
Број На Модел На:
УВ Гел Боја на Екранот
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
YWK
боја:
Транспарентен, Природни

Избор на клиент