.

.

OHSEN Врвот Моден Бренд Кварцен Дигитален Mens Види Отпорен на Вода Мода Види Машки LCD Фустан Бизнис рачен часовник Montre Homme

OHSEN Врвот Моден Бренд Кварцен Дигитален Mens Види Отпорен на Вода Мода Види Машки LCD Фустан Бизнис рачен часовник

DEN 690.00 DEN 1150.56

Пристапност
Во достапна форма

Главни Карактеристики
100% Сосема нов и со висок квалитет
Дигитален : Час, минута, секунда, часот, месец, датум, денот
12/24-часовен формат
Алармот и час свири функција
Специјален дизајн со хронограф (стоперка) во 0.01 секунда ''increment''
Дополнителни LCD назад светло функција за да се прикаже времето јасно во темнина
На водоотпорен длабочина е до 30 M (Не притиснете било кое копче во вода)
Детали
Случај материјал : Алуминиумски
Случај Дијаметар(Приближно) : 4.5*3.7 cm 1.75*1.44 инчен
Случај дебелина(Приближно) : 1.4 cm 0.55 инчен
Бендот боја : Покаже како слика
Бендот должина(Приближно) : 25 cm инчен 9.75
Бендот ширина(Приближно) : 2.6 cm 1.01 инчен
Компонента Се Вклучени :
Спорт Зглоб Види x 1
Прирачник за корисникот x 1

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Двоен Дисплеј Рачни Часовници,Рачни Часовници Кварц
Функција:
Алармот,Назад Светлина,Отпорен на Вода,Повеќе Време Зона,Хронограф,Шок Отпорни,Престане да се Види,Плива,Авто Датум,LED дисплеј
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Стил:
Fashion & Неврзан
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Бендот Должина:
25cm
Број На Модел На:
AD0930
Dial Дијаметар:
45mm
Бренд Име:
OHSEN
Пол:
Мажи
Случај Обликот:
правоаголник
Движење:
Двоен Дисплеј
Бендот Материјал Тип:
кожа
Случај Дебелина:
14mm
Затворач Тип:
Тока
Случај Материјал:
Легура
Бендот Ширина:
26mm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex

Избор на клиент