.

.

Загреан Микрофибер кожа Авто тркала волан покритие за Peugeot 307 Плетенка на воланот

Загреан Микрофибер кожа Авто тркала волан покритие за Peugeot 307 Плетенка на воланот

DEN 1136.00 DEN 1535.52

Пристапност
Во достапна форма


Загреан" е нашиот бренд, и нашите производи не може да се загрее, но ние се надеваме дека нашите производи може да се донесе "heat" за да купувачи околу светот. Ние сме млада генерација. Нашата заедничка цел е да се продаде високо-квалитетни стоки за целиот свет. Нека светот веруваат дека "произведено во Кина" не е збор за "лош квалитет и евтини". Ви благодариме Ali Express, ние ќе работиме со Alibaba да се развие, да и се заблагодарам на светот е на купувачите да ни даде поддршка!
Сопственик : Саундерс
Пс : Ако не кажете ни ја вашата дизајн, ние ќе ви го испратиме како првата фотографија!
Загреан Микрофибер кожа Авто тркала волан покритие за Peugeot 307 Плетенка на воланот
Материјал : кожа Микрофибер
1.Микрофибер кожа е совршена замена за природна кожа, тоа е толку слична на природна кожа. Ако сте љубители на животните, но, исто така, сакаат кожа, тогаш микрофибер кожа е вашиот најдобар избор.
2. Предности : ладно отпор, носат-отпор, пропустливост на воздух, анти-стареењето, мека текстура, заштита на животната средина и прекрасен изглед.
3. Микрофибер кожа е толку слична на Напа кожа дека некој можеби и се мешаат.
4.Ние ја прифати за персоналните сопствени , ве молиме кажете ни ја вашата дизајн и идеи. ве молиме имајте во предвид вашите специфични модели на автомобили на автомобил пред да го поставите цел, како и забелешка на кожа/бојата на кожата, линија/бод боја, без разлика дали потребата за дупчење/дупки/перфорирани, дали потребата за напредок во 12 часот.
5.Над големина за прирачник плочка мерење, поради лични мерење техника е различна, може да биде 1-3 см грешка на физички.
6.Производ големина на слика на страницата со детали ќе има некои грешки помеѓу вистинската големина. Тоа е приватен автомобил, тоа значи дека за специфична големина е врз основа на автомобил модел.
7.Кожен волан маска, воланот поклопецот, се справи со капак, тркало покрива, воланот маска за кожа, автомобил стил, автомобил-опфаќа, воланот, автомобил-стил, управувањето тркала, автомобил опфаќа, жешки тркала, автомобил додатоци, авто воланот капак.
Answer : ___________________________ Note : Нашата маска е одговара за вашиот автомобил тркала волан покрие со оригинални кожа. Значи, вие не треба да се отстрани оригиналниот кожа, можете директно да го инсталирате нашата маска. Ако вашиот автомобил воланот не се оригинални кожа, pls оставете порака на нас кога ќе го поставите цел.
Ако не кажете ни ја вашата дизајн, ние ќе ви испратиме објект како на првата слика дизајн.

Главните карактеристики

Боја Име:
Црна stich, Zift stich, Браун stich, бела Полумесечина stich, Сина stich, Црвена stich, Жолта stich, Портокал stich, Бела stich, Custom
Тип На Објект:
Управниот Тркала & Воланот Центри
Објектот Должина:
3.25inch
Специјални Функции:
Личност обичај дел
Бренд Име:
загреано
Објектот Висина:
0.02inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
0.33inch
Објектот Дијаметар:
1.62inch
Објектот Тежина:
0.25kg
Име На Модел:
За Peugeot 307
Материјал:
микрофибер кожа
Група туристи:
возачот на автомобилот
Специјални Функции:
Издржливи во употреба
Функција:
Бојата нема да исчезнат за долго време
функција 1:
плетенка на воланот
Тип На Објект:
Тампа не volante не carro
Име 1:
Cubierta del volante del coche
Материјал Тип:
Микро Влакна Кожа

Избор на клиент