.

.

Топ Луксузен Бренд LIGE Мажите се Види Мажите Часовници Кварц Бизнис Спорт Водоотпорен Секојдневен Мода Воена Машки Часовник Reloj Hombre

Топ Луксузен Бренд LIGE Мажите се Види Мажите Часовници Кварц Бизнис Спорт Водоотпорен Секојдневен Мода Воена

DEN 1200.00 DEN 2181.12

Пристапност
Во достапна форма

Опис : - 100% Нов Со Ознака И Висок Квалитет; - Топ Бренд на Луксузни Висок Квалитет на Дизајн Бирање, Датум Екран Функција; - 3 ATM / 30 M Отпорен на Вода (Поддршка Студен Туш и да Пливаат, не работат види кога подводни, не поддржуваат топла вода); - Датум и Часа display - Висок квалитет на кожа за на рака Спецификации : - Случај Дијаметар : 42 mm - Случај Дебелина : 12mm - Бенд Должина : 220mm - Бенд Ширина : 22mm - Случај Материјал : Алуминиум - Бенд Материјал : Не ' рѓосувачки челик или Кожен Пакет се Вклучени : - 1 x LIGE Watch - 1 x LIGE Кутија - 1 x Гаранциона Картичка
-Ние прифатат плаќање преку Ali Pay САМО.
-Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ
-Ве молиме да забележите дека e-проверете нормално општи трае 5 работни дена за да го исчистите.
-Ако сте го купиле повеќе објекти, ве молиме да користите количката и проверете еднаш за секогаш, наместо да плаќаат за нив поединечно.
-Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, итн.) во БЕЛЕШКИТЕ ДЕЛ кога проверете.
-Ве молиме љубезно забелешка : Предмети ќе бидат repackaged да го спаси вашиот превозот бесплатно & да се еколошки. Ние гарантирањето на објектот
- Во светот превозот, освен области исклучени - кликнете на "Превозот и плаќања" за детали.
- Повеќето цел ќе биде предаден во рок од 1-3 работен ден по уплатата примена.
- Предмети се испраќаат од воздухопловната, 15-25 Работни дена да повеќето земји и области -ве молиме погледнете во табелата подолу за време на испорака.
- Никакви дополнителни царинските давачки или увозни даноци не се вклучени.
Гаранција 1 година гаранција, купи со доверба. Ако не сте задоволни со точка, а тоа е во добра состојба, ве молиме вратете го на нас во рок од 30 дена. Ние или ќе ви испрати нова или да му даде вашите пари назад.
Се враќа Ние го прифаќаме aliexpress политика на враќање. Купувачот плаќа врати превозот. Ние се залагаме за 100% задоволството на клиентите
Повратни информации
Ние сме чесни продавачот на Aliexpress. Сите наши предмети доаѓаат од Кина со висок квалитет.
Ве молиме Не двоумете се да не контактирате во секое време преку испраќање пораки да мене со вашите прашања, ние ќе ви одговори во рок од 48 часа. ви благодариме. ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите и се надевам долгорочна соработка со вас.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Dial Дијаметар:
42mm
Функција:
Отпорен На Вода,Престане Да Се Види,Да Се Заврши Календарот,Шок Отпорни,Плива,Светлечки Раце
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Случај Дебелина:
12mm
Стил:
бизнис
Движење:
Кварц
Затворач Тип:
Притисни Копче Скриени Затворач
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Бендот Ширина:
22mm
Бренд Име:
LIGE
Број На Модел На:
LIGE 9866
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Бендот Должина:
22cm
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
erkek kol saati:
часовници за мажи
Машки Часовници:
Horloges Mannen
часовници мажи:
LIGE Часовници
кварц-види мажи:
Спорт Часовници
Познатиот LIGE Види:
мажите подарок
Машка Мода Види:
види мажи
LIGE Види Мажи:
Адвокатско Кварц-Види
мажите се види:
Адвокатско Часовници Врвот Луксузен Бренд
relogios masculino:
кварц се види мажи
montre homme:
reloj hombre

Избор на клиент